Prihláška na Trip to the Future
Zamýšľal/a si sa niekedy nad tým, čo všetko ovplyvňuje mladých ľudí? Zaujíma ťa, ako technológie ovplyvňujú naše vzťahy? Ako nadväzujeme vzťahy, hľadáme kamarátov a partnerov? Ako to ovplyvňuje našu duševnú pohodu? A ako to bude vyzerať o 15 rokov...?

Pravdepodobne sú všetci v tvojom okolí pri mori, na horách, v práci alebo na festivale. No my ťa pozývame na niečo nové! Poď s nami na Trip to the Future. Vezmeme ťa do Budúcnosti, kde sa budeme baviť o tom, ako budú vyzerať svet a vzťahy mladých v roku 2035. Na výlete stretneš mladých z Bruselu, ktorí ti predstavia, ako bude vyzerať Belgicko v roku 2035. Počas Tripu nadobudneš aj jednu z kľučových kompetencií 21. storočia - Future Literacy, ktorú má zatiaľ iba pár mladých na Slovensku vo svojom životopise.

Nebudeme sa však len rozprávať. Budeme tvoriť a experimentovať. Budeme zachytávať naše myšlenky o budúcnosti na video ako odkaz pre iných ľudí a iné generácie, aby sme poukázali a iných namotivovali bojovať za budúcnosť, akú by sme chceli mať.


Termín konania: 20.8. - 24.8.2022
Miesto: Bratislava (bližšie informácie zverejníme vybraným účastníkom)

Profil účastníka:
- mladý človek vo veku od 13 do 30 rokov (Ideálne 18+)
- s aspoň základnou znalosťou angličtiny (A2 a vyššie)
- so záujmom o aspoň niekoľko z týchto tém:
--budúcnosť
--vzťahy medzi ľuďmi
--duševné zdravie mladých ľudí
--generácie Z a Alpha
--Sci-fi
--digitálne a technologické inovácie
--filozofovanie a diskutovanie o veciach, nad ktorými bežne nerozmýšlame
--umenie (video, strih, písanie scenárov, tvorba kostýmov, kulís)...

Keďže sa potrebujeme na Budúcnosť pripraviť, súčasťou Trip to the Future sú aj dve hodinové online školenia, ktoré budú 3. a 10.8. od 17:00 do 18:00.

Celé vzdelávanie je plne hradené z Erasmus+.
Účastnícky poplatok je 20€

Prihlásiť sa možeš do 5.8.2022 (vrátane).


Tento projekt je spolufinancovaný v rámci programu Erasmus +. Projekt je realizovaný v spolupráci s Bratislava-hlavné mesto, pod odbornou garanciou IPčko - internetová poradňa pre mladých a bruselskou organizáciou BrusselAVenir.

Ambíciou projektu je podpora a posilnenie postavenia mladých ľudí v spoločnosti, vytvorenie základu pre model ako pracovať s mladými v meste a pomôcť mladým objaviť ich potenciál. Predovšetkým chceme podnietiť predstavivosť a rozhovor o našej spoločnej budúcnosti. Rovnaké workshopy prebiehajú aj medzi mladými ľuďmi v meste Brusel.

Kontaktná osoba: Maty Mihaľko, maty.mihalko@youthwatch.sk , +421944948886
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Meno a priezvisko *
Mailová adresa *
Telefonický kontakt *
Vek *
Mesto, kde pôsobíš/zdržiavaš sa *
Adresa trvalého pobytu *
Ako by si ohodnotil/a svoju úroveň angličtiny na stupnici od 1 do 10? *
Ovládam základy/viem sa dohovoriť
Viem diskutovať zložité témy
Aká je tvoja motivácia ísť s nami na Trip to the Future? *
Máš nejakú skúsenosť s umením - video, strih, písanie scenárov, tvorba kostýmov, kulís ... Ak áno, akú? (je to vítané, nie nevyhnutné) *
Dávam súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov pre účel administrácie projektu "Budúcnosť mládeže 2035" a nevyhnutné poskytnutie tretím stranám (Národná agentúra Erasmus+, Európska Komisia, mesto Bratislava) *
Dávam súhlas so spracovaním osobných údajov v zmysle § 5 písm. a) a v zmysle § 14 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov s posielaním informácií o nových aktivitách, pripravovaných školeniach a nových projektoch formou newsletteru alebo a e-mailu. *
Untitled title
Ďakujeme za prihlášku. O výbere ťa budeme informovať v druhej polovici júla 2022.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy