Журналістика та війна. Майстерня

Запрошуємо на майстерню "Журналістика та війна" спільно з Наталі Нуґайред та Дарією Бадьйор.

Воєнна журналістика не є давнім явищем. Воно з'явилося у 1850-х роках, коли ірландець Вільям Говард Рассел подорожував з британською імператорською армією, щоби висвітлювати Кримську війну. Його статті в лондонській газеті "Таймс" описували тяжке становище солдатів, чим розлютили Королеву Вікторію і вразили громадську думку. Адже стали прикладом того, як можна писати про війну та документувати її.

Сьогодні, коли ми занурені в інформаційний простір війни, корисно зробити крок назад і поміркувати про воєнну журналістику – дивну й необхідну професію.

Ця розмова має на меті представити коротку історію воєнного репортажу, його трансформації (з огляду на технологічні зміни) та незмінні особливості (боротьба з цензурою, фізичні ризики, необхідність "бути там" – на місці подій). Вона торкнеться деяких ключових питань: чи існує таке поняття, як журналістський "нейтралітет"? Як співвідноситься "міжнародне" та "локальне" висвітлення війни? Як еволюціонував опис жертв війни? Якою може бути роль журналістів у боротьбі за справедливість і підзвітність?

https://www.lvivcenter.org/discussions/journalism-and-war/

Робоча мова - англійська.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Ваше ім’я та прізвище  *
Ваша електронна пошта  *
Ваш контактний телефон
Ваше місто  *
Iнституція  *
Чому Вам цікаво взяти участь у майстерні? *
Чи хочете Ви отримувати щомісячну розсилку з анонсами подій? *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Center for Urban History of East Central Europe. Report Abuse