Nemokamas adventinis vaidinimas Vilniaus darželinukams
Jau 7 metai Vilniaus darželių vaikams per adventą dovanojame spektakliuką pasakojantį apie Šv. Kalėdas. Aktorių Justino Narvido ir Joanos Čižauskaitės duetas Kristaus gimimo istoriją atpasakoja jaukiai, nuotaikingai ir kaskart sulaukia gausybę puikių atsiliepimų. Svarbu paminėti, kad spektakliukas nėra bažnytinis renginys, bet supažindinimas su visai vakarų kultūrai reikšminga Biblijos istorija, todėl yra įdomus ir smagus visiems vaikams bei pedagogams nepriklausomai nuo šeimoje praktikuojamos ar nepraktikuojamos tikybos. 

Spektakliukai darželiams nemokami, nes jų organizavimui renkame aukas ir gauname paramą  (https://biblijosdraugija.lt/parama/). 

Intensyviuose aktorių grafikuose vietų išpuola nedaug, todėl pageidaujančių darželių sąrašą tenka sudarinėti jau dabar. Konkrečios apsilankymų datos bus suderintos su kiekvienu darželiu atskirai. 

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Jūsų vardas ir pareigos *
Darželio pavadinimas ir adresas *
Telefonas (geriau mobilus)  *
Jei pildo tėveliai: nurodykite grupę, kuria lanko jūsų vaikas. Apie pageidavimą surengti spektakliuką informuosime darželio administraciją ir tikėsimės pritarimo iniciatyvai, ypač jei formą užpildys keleto vaikučių tėveliai ;)
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google.