The version of the browser you are using is no longer supported. Please upgrade to a supported browser.Dismiss

13. BİLMÖK-Ege Bölgesi Üniversiteleri Öğrencileri Katılım Formu
Bilgisayar Mühendisliği Öğrencileri Kongresi (BİLMÖK), Türkiye’deki Yüksek Öğretim Kurulu’na bağlı devlet ve vakıf üniversitelerinin, “Bilgisayar Mühendisliği”, “Bilgisayar Bilimleri Mühendisliği”, “Bilgisayar ve Enformasyon Mühendisliği”, “Bilişim Sistemleri Mühendisliği” ve “Yazılım Mühendisliği” bölümlerindeki öğrencilerin bir araya gelmesini sağlayan mesleki ve sosyal bir toplantıdır.

BİLMÖK, Bilgisayar Mühendisleri Öğrenci Kongresi her yıl farklı bir üniversitenin bilgisayar mühendisliği bölümü ve/veya ilgili kulübü tarafından organize edilen Türkiye’nin en büyük öğrenci kongresidir. Detaylı bilgi için, https://bilmok.org.tr/

Sevgili Ege Bölgesi Üniversiteleri Bilgisayar/Yazılım Mühendisliği Bölümü Öğrencileri,

13.BİLMÖK, 3-4-5 Mart tarihlerinde Selçuk Üniversitesi (S.Ü.) Bilgisayar Mühendisliği Bölümü ve S.Ü. Bilişim Topluluğu'nun ev sahipliğiyle Konya'da gerçekleşecek.

Bizler de, Ege Bölgesi Üniversitelerinin ilgili bölümlerinde okuyan öğrenciler olarak BİLMÖK'e gidiyoruz. Üniversitelerin BMO-Genç Temsilcileri ile organize edilen bu toplu katılım organizasyonu ile, hedefimiz hep birlikte kongreye katılım sağlayarak hem ilişkilerimizi güçlendirmek hem de konaklama ve ulaşım maliyetlerini azaltmak. Hep birlikte katılmanın çok zevkli olacağı kanaatindeyiz.

Detaylı bilgi almak için Üniversite BMO-Genç Temsilcin ile iletişim kur ya da Üniversite BMO-Genç Temsilcisini bilmiyorsan izmir@bmo.org.tr adresine mail at.

Adın soyadın?
Your answer
BİLMÖK katılımcı türün?
Üniversiteler yukarıda belirtilen bölümlerin Bölüm Başkanlıklarınca seçilen, Organizasyon Komitesinin belirlediği üzere 2 (iki) öğrenci tarafından temsil edilir. Üniversiteyi temsil etmeye hak kazanan katılımcılar “Resmi Katılımcı” olarak adlandırılır. Tüm resmi katılımcıların haklarının geçerliliği için Organizasyon Komitesine bölüm başkanlıklarınca seçildiklerine dair dilekçelerini ulaştırmaları gerekmektedir, aksi takdirde resmi katılımcı haklarından faydalanamazlar. Resmi katılımcı konaklamalarını organizasyon komitesi karşılar. Bunun dışında kongreyi izlemeye gelen katılımcılar “Özel Katılımcı” olarak adlandırılır ve kongrede herhangi bir seçme hakları yoktur. Kongreye katılım ücretsizdir.
Required
Hangi üniversitede öğrencisin?
Hangi bölümde öğrencisin?
Eğitim seviyen nedir?
Required
Kaçıncı sınıfsın?
BMO ya da BMO-Genç üyesi misin?
Required
E-posta adresin nedir?
Your answer
Cep telefonu numaran nedir?
Your answer
Ulaşımını nasıl sağlayacaksın?
Toplu bilet alımı yaparak otobüs ile gideceğiz (Gidiş-Dönüş 80 TL). 2 Mart Perşembe gece İzmir'den çıkıyoruz. Konya kongre alanına 3 Mart Cuma sabahı varıyoruz. 3 gün kongredeyiz. 5 Mart Pazar günü gece kongre alanından ve Konya'dan ayrılıyoruz. 6 Mart Pazartesi sabah İzmir'e geri dönmüş oluyoruz. Güzergah bilgileri: Aydın-Muğla-Denizli'deki üniversitelerden katılım olursa İzmir-Aydın-Denizli-Çay-Akşehir-Konya; katılım olmazsa İzmir-Uşak-Afyon-Akşehir-Konya. Ücretleri BMO-Genç temsilcileri toplayacak. "Ben Konya'ya bir şekilde ulaşım sağlayabilirim" diyorsan, "ama sizlerle birlikte kalmak istiyorum" diyorsan kalabilirsin. Sorun değil.
Required
Konya'da nerede konaklayacaksın?
Baykara Otel'de kalacağız. 2 gece yapacağımız konaklamada kahvaltı ücrete dahil. Oda kahvaltı günlük 45 TL. Ayrıca otel aynı fiyata kredi kartına çekim yapacak. Neden Baykara, çünkü Konya'da merkezde bulunan otel temiz ve güzel bir otel. Gün sonrası kongreden kalan zamanlarda şehir merkezini turlamak isteyebilirsin. Ayrıca kongre alanı ile otel arasında gidiş ve dönüşlerde servis imkanı olacak. Bu arada "Konya'da kalacak yerim var" ya da "zaten resmi katılımcıyım" diyorsan, yine de bizimle aynı otobüste gelebilirsin. Sorun değil.
Required
Bizimle konaklama yapacaksan otelde akşam yemeği ister misin?
Konaklama yapacağımız otelde Konya mutfağına özgü yemeklerin olduğu menü ile akşam yemeği yemek ister misin? Akşam yemeği bir akşam için 10 TL. Bu arada yemekte etli ekmek/mevlana/bıçak arası olacak, olmaz deme :)
Required
Sormak ya da paylaşmak istediğin bir konu var mı?
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms