BBHD Depremzede Hayvan Nakil Gönüllüsü
Bu form, geçici veya kalıcı yuvasını bulmuş olan depremzede hayvanların, kendi aracıyla şehir içinde veya dışında nakillerini gerçekleştirebilecek gönüllüler içindir.

Formda paylaşılan bilgiler Başka Bir Hayat Diliyorum (BBHD) Derneği bünyesinde saklanacak olup, yalnızca gerçek nakil ihtiyacı doğdugunda iletişim amaçlı kullanılacaktır. Yuvalandırma çalışmalarında koordineli çalışılan diğer kurum ve gönüllü gruplardan da iletişim kurulabilir. Öyle bir durumda yalnızca AD-SOYAD ve TELEFON bilgisi paylaşılacaktır.

Herhangi bir noktada listemizden çıkmak isterseniz bize iletisim@baskabirhayatdiliyorum.org adresimizden yazabilirsiniz.

İlginize teşekkür ederiz.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Bulunduğunuz şehir: *
Nakil yapabileceğiniz mesafe: *
Required
Naklini yapabileceğiniz hayvan sayısı ve boyutu tahmini olarak nedir? *
Örneğin: "2-3 kedi veya 1 büyük köpek taşıyabilirim" ya da "aracım büyük, 2-3 orta-büyük köpek taşıyabilirim"
Adınız Soyadınız *
Telefon Numaranız *
Lütfen başına 0 koyarak 05551112233 şeklinde giriniz. Yurtdışına ait numaralarla WhatsApp üzerinden iletişim kurulacaktır.
Yukarıda paylaştığınız bilgiler, Başka Bir Hayat Diliyorum (BBHD) Derneği tarafından saklanmakta ve işlenmektedir. BBHD, depremzede hayvanların yuvalandırılması için koordineli olarak çalıştığı kurum veya gönüllülerle, yalnızca AD SOYAD ve TELEFON şeklinde olmak üzere bu bilgileri paylaşabilir. Kaydınızın silinmesini dilediğiniz an talep edebilirsiniz. Kayıt silme talebiniz için bize iletisim@baskabirhayatdiliyorum.org adresimizden yazabilirsiniz. BBHD KVKK Aydınlatma Metni için tıklayınız. *
Required
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy