Korporacijų sąskrydžio 2019 "Kauno kultūrinis tranzitas: nuo prieškarinio iki šiuolaikinio" registracija
Šiame ASD ir Korp! Vyties organizuojamame korporacijų sąskrydyje norime pakalbėti ir suprasti,  kaip keičiasi Kauno miesto kultūra (jos sąvoka ir išraiška) - nuo "laikinosios sostinės" tarpukarinio modernizmo elegancijos, unikalios architektūros, korporantiškos dvasios ir tuometinio inteligentiško polėkio iki "šiuolaikinės" postmodernistinės, industrinės, elektroninės kultūros, mokslo, technologijų ir inovacijų centro.

Kur tame virsme esame mes - studentiškos korporacijos? Kaip mes galime tapti neišvengiamai vykstančių kultūrinių procesų dalimi, įsiliedami į virsmus? Temoje stipriai paliesime aktualijas - artėjančio Kauno - Europos kultūros sostinės 2022 programą, Kauno tarpukario modernistinį paveldą ar šiandieninėje kultūroje vykstančius aspektus.


Programa:
Sąskrydyje, kuris vyks KTU Santakos slėnio konferencijų salėje planuojame diskutuoti renginio tema kartu su įdomiais pranešėjais.
Po konferencinės dalies, sąskrydžio dalyviai galės susipažinti su Design Library Kaunas projektu ir aplankyti unikalią Lietuvoje dizaino biblioteką (esančią KTU Santakos slėnyje).
Po pietų pertraukos, dalyvių lauks dvi įdomios ekskursijos Kauno mieste su profesionaliais gidais.
Vėliau visi korporantai kviečiami į Kauno tvirtovės 7 fortą, išgirsime trumpą pasakojimą apie 7 forto istoriją (aplankydami muziejų) bei apžiūrėsime modernias biotechnologijos, programavimo ar matematikos laboratorijas, kuriose ugdosi šalies moksleiviai.

O po to - 7 forte visus korporantus kvies iškilmingas tradicinis ALUTIS!

Sąskrydžio kaina - 15 eurų.
Kylant klausimų rašykite ASD t.n. Liepai Gudaitytei liepa.gud@gmail.com
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vardas Pavardė
Korporacija
Kas esi?
Clear selection
Elektroninis paštas
Mobilaus telefono numeris
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy