Наукова трансформація – З наукою життєвими шляхами!
Гуманітарний центр уже вісім років веде проект з організації та підтримки наукових конференцій, семінарів.
Починаючи від розсилки, яку зараз нам приємно називати «Наукова трансформація», якій більше 5-ти років. Саме в листопаді 2014 року ми розпочали збирати і розсилати інформацію про наукові події, конференція, навчанні. За цей час ми виросли від розсилки до повноцінного освітнього центру, де можна отримати необхідні знання для своєї роботи. Поки в галузі бізнесу, фінансів, франчайзингу, комунікацій і індустрії краси, але наші плани далекі.
Ми розширюємо свою активність на стажування для наукових діячів та співробітництво із зарубіжними навчальними закладам в ЄС, США та України.
Гуманітарний центр на сьогодні отримує консультативний статус при Економічній і соціальній раді ООН ECOSOC. Вже на сьогодні ми маємо доступ до міжнародних заходів Функціональних комісій, Регіональних комісій та Постійних комітетів і комісій на правах комітетів ECOSOC, а також конференцій, які проводяться в межах роботи ECOSOC. Робота в ECOSOC дозволяє Гуманітарному центру та нашим партнерам, мережу яких в світі ми починаємо розбудовувати на базі світових університетів, обмінюватися новітніми науково-практичними розробками, брати участь у міжнародних консорціумах та наукових проектах.
В рамках нашого проекту «Наукова трансформація» від Гуманітарного центру, ми пропонуємо викладачам та науковцям участь у конференціях, стажуваннях, навчанні з видачею відповідних сертифікатів та інших підтверджуючих документів згідно вимог навчальних та науково-дослідних закладів, а також у виданні збірників наукових праці в ЄС, США та в Україні.
Наукові стажування в провідних європейських вузів відкриють нові можливості для вчених і педагогів щодо підвищення професійної кваліфікації та поглиблення академічного та науково співпраці між Україною і країнами ЄС і США.
Ваше бажання взяти участь у стажуваннях просимо відмічати у нашій анкеті на сторінці https://science.civiltransformation.com.
Слідкувати за новими Гуманітарного центру можна на сайті https://civiltransformation.com.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Email *
Ім'я та прізвище *
Telegram
Viber
Телефон
Навчальний чи науковий заклад, який для вас є основним *
Напрям науки *
Ви можете просто написати "економіка", "біологія", "природничі науки", "фізика", "екологія", а можете деталізувати ваші наукові інтереси - нам буде простіше підібрати для вас потрібні формати співпраці
Ваша наукова ступінь *
Ваша посада в закладі *
Де та коли ви проходили поперднє стажування *
Вкажіть, що для вас цікаво на сьогодні *
Required
У навчальних закладах якої країни вам цікаво пройти стажування *
Вам цікаво брати участь в наукових інтернет-конференціях *
Для вас важливо отримати публікацію в європейських чи міжнародних виданнях за результатами стажування *
У скільки ви оцінюєте свій бюджет для стажування протягом тижня з відвідуванням трьох-чотирьох європейський навчальних закладів *
Нам важливо формувати тісне співтовариство, тому вкажіть того, хто порекомендував вам заповнити цю анкету
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Асоціація франчайзингу. Report Abuse