Registreeri ILS23 talgutele

Tule osa saama festivali ettevalmistustöödest, mönusast seltskonnast ning koosloomise jöust! 

Lisaks vägevale mälestusele, kenale köhutäiele, meelelahutusprogrammile ning löunamaa päevitusele, jagame sinu väärtusliku aja vastu ka festivalipääsmeid. I Land Sound 2023 festivalipassi saavad kingituseks köik, kes panustavad 24 tundi oma elust. ILS 23 festivalipass = 24h tööd (3x8h / 4x6h jne).

Talgupäevad on plaanis viiel laupäeval ning töötunde vöib täis teha ka talgutele järgnevatel päevadel vöi muul ajal, mis on kokku lepitud illiku pererahvaga. Köikide talgupäevade algus on kell 10.00 ning orienteeruv löpp 18.00.

Talgupäevad toimuvad:

✘  29. aprill  ✘  20. mai  ✘  3. juuni  ✘  17. juuni  ✘  1. juuli

Üks talgupäev kestab keskmiselt 8 tundi, kus sees on ka löunasöök ning merevaade. Pärast talgupäeva on vöimalik käia saunas, sooja duši all ning karastada meres. Möni talgupäev löppeb kindlasti ka peoga - hoia silm peal Piidivabriku kanalil, kust leiad ka talgute sündmuse, millelt saad ülevaate planeeritavatest töödest.

Kaasa tuleks pakkida oma joogipudel, ilmastikule vastav tööriietus, käterätik ning hea tuju.

Sinu jagatud andmeid ei avalikustata kusagil. Kasutame neid selleks, et arvestada toiduportsjonite, kinnaste ja töövahenditega. Sinu jagatud meiliaadressile saadame ka ILS23 festivalipääsme.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Eesnimi *
Perekonnanimi *
E-mail *
Kus kandist tuled? *
Mis sugune? *
Palju sul on vanust? *
Millistel talgutel saad osaleda? *
Required
Kui soovid kaasa lüüa mönel muul päeval vöi teha tööd pikemalt, siis palun märgi see info siia. Näiteks: "Tulen 29. aprill, aga oleksin abis ka 30. aprill"
Kindasuurus:
Clear selection
Soovid / saad kaasa vötta enda tööriistad? Kirjuta vastav info siia. Näiteks akutrell, trimmer jms. 
Kui Sul on kodus tööriistu, pintsleid, värve jms, mis on kasutuskölblikud, aga Sul neid enam vaja ei lähe ja soovid neist vabaneda, siis anna ka sellest teada. Vöimalusel anname nendele asjadele uue elu!
Anna teada, kui Sul on mingi kindel toitumisharjumus (nt oled vegan) vöi allergia möne toiduaine vastu.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy