Štartér - školenie pre ambasádorov štruktúrovaného dialógu
Termín konania: 29. - 30.11.2019 v Košiciach, Dalia - Eco Friendly Hotel, www.hoteldalia.sk
Akreditované školenie, kedy absolvent získa osvedčenie MŠVVaŠ SR.
Zodpovedne, prosím, vyplňte niekoľko otázok, aby sme vedeli, na čo sa máme pripraviť. A vy tiež.

INFO:
Ambasádor štruktúrovaného dialógu je mladý človek, ktorý ostatným mladým vo svojom meste, škole, organizácii a podobne vie vysvetliť, ako môžu zmeniť, čo sa im nepáči, vie na koho sa má obrátiť a vie aj to, ako s dôležitými a kompetentnými vo svojom meste komunikovať a povedať im o tom, čo mladí ľudia naozaj chcú. Má prax vo vedení diskusných aktivít, mapovaní a formulovaní potrieb mladých ľudí vo svojom meste. Vie motivovať ostatných, aby neboli ľahostajní a aby aspoň malým projektom prispeli k lepšiemu miestu pre život.

Nezáleží na tom, či máš, alebo nemáš skúsenosti s mládežníckou politikou vo svojom meste, je dôležité, či to naozaj chceš skúsiť, či veríš, že to ide a vieš vyjadriť svoj názor aj inde, ako v komentároch na facebooku. A ideálne - máš do 30 rokov.

Štartér je vzdelávací program, akreditovaný Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu v SR a po splnení podmienok získaš osvedčenie o získaných zručnostiach a vzdelávaní. Každý rozumný zamestnávateľ a moderná vysoká škola dnes už uprednostňuje uchádzačov, ktorí majú za sebou rôzne takéto aktivity.
Uveďte svoje meno a priezvisko: *
Your answer
Uveď svoj e-mail: *
Your answer
Uveď svoje telefónne číslo: *
Your answer
Uveď svoj dátum narodenia: *
Your answer
Uveď, prosím, miesto trvalého pobytu (uvedené v OP): *
Your answer
Uveď miesto bydliska (len v prípade, že sa nezhoduje s miestom trvalého pobytu):
Your answer
Ak máš obmedzenia v stravovaní, napíš, prosím, aké:
Your answer
Školenie je nutné absolvovať celé. Ak ale z vážnych dôvodov musíš odísť skôr, alebo prídeš neskôr, napíš to sem (vyhradzujeme si právo uprednostniť účastníkov, ktorí absolvujú celé školenie):
Your answer
Napíš, prosím, trochu viac o dôvodoch, prečo sa chceš školenia zúčastniť (aká je tvoja motivácia? Aké sú tvoje doterajšie skúsenosti? Pôsobíš v nejakej organizácii?).
Your answer
A ešte miesto pre pripomienky, návrhy, alebo čokoľvek, čo si v otázkach nenašiel:
Your answer
Ďakujeme, že si všetko vyplnil, veľmi nám to pomáha. :-) Tešíme sa na stretnutie.
V prípade akýchkoľvek otázok sú tu pre Teba:
Lucia Macaláková, E-mail: lucia@zipcem.sk, +421 911 183 383,
Juliana Martinková, E-mail: sekretariat@zipcem.sk, +421 918 763 233

Združenie Informačných a poradenských centier mladých sa aktívne venuje štruktúrovanému dialógu od roku 2014. Je dôležité počúvať mladých ľudí a zabezpečiť, aby ich počúvali a rešpektovali tí, ktorí môžu ich životy meniť k lepšiemu. No a na to, sme tu my. Pomáhame vytvárať podmienky pre stretnutia s tvorcami politík, naštartovať spoločné aktivity, naučiť vás spolu komunikovať. A spolu s nami to robia aj naši ambasádori.

Školenie je podporené z programu Európskej komisie Erasmus+. Cestovné náklady, ubytovanie, občerstvenie, služby lektorov a školiace materiály budú mať naši účastníci hradené zo strany ZIPCeM.

Viac info a nás:
www.zipcem.sk
www.zajednolano.sk
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy