Вивчення актуальних проблем Рівненської міської територіальної громади 

Громадянська мережа ОПОРА досліджує проблеми місцевого самоврядування, які виникли в умовах повномасштабної російської агресії. Використовуючи  консультаційні інструменти ми маємо на меті виокремити пріоритетні проблеми та допомогти Рівненській міській раді в пошуку ефективних рішень для їх розв’язання. 

Що досліджуємо: 

  • проблеми міських політик, які входять до компетенції Рівненської міської ради;

  • виклики для органів місцевого самоврядування, зумовлені наслідками повномасштабного вторгнення росії в Україну;

  • оцінку цих проблем зацікавленими сторонами (посадовці, депутати, бізнес, громадський сектор, професійні групи, мешканці).

За результатами дослідження ОПОРА визначить найбільш актуальну проблему місцевого самоврядування Рівненської міської громади. Спільно з місцевою владою, експертами і жителями ми підготуємо рекомендації для її розв'язання. Наступний етап — адвокація цього рішення у громаді. Зріз та пріоритетність інших проблем, виявлених під час дослідження, ми також передамо Рівненській міській раді для подальшого врахування у її роботі.

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Зазначте 3–5 актуальних, на Вашу думку, проблем, які стали наслідком повномасштабного вторгнення рф та потребують розв’язання у Рівненській міській територіальній громаді. *

Які, на Вашу думку, можуть бути ідеї щодо рішень для розв'язання зазначених вище проблем у Рівненській територіальній громаді?

*

Опитування є першим етапом дослідження. Якщо Ви зацікавленні деталізувати свої відповіді, то запрошуємо Вас приєднатися до наступних етапів дослідження та обрати, в якій формі готові продовжити участь  

*
Ваше прізвище, ім’я та по батькові
Стать
*
Скільки Вам років?
*
Номер телефону/ електронна пошта (за вибором). Ваші контактні дані допоможуть нам запросити Вас приєднатися до наступних етапів дослідження.
Сфера зайнятості/Робота *
Чи маєте Ви статус внутрішньо переміщеної особи?
*

Якщо Ви є внутрішньо переміщеною особою, вкажіть, з якими основними проблемами у громаді Ви зустрілися? Якими, на Вашу думку, могли б бути рішення цих проблем?

Якщо Ви не є внутрішньо переміщеною особою, пропустіть це запитання.

Чи плануєте Ви перебувати у Рівненській територіальній громаді протягом наступних 6 місяців?
Clear selection
Відповідно до Закону України "Про захист персональних даних" надаю згоду на збір та обробку персональних даних з метою участі у дослідженні *
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of ОПОРА. Report Abuse