Pieteikšanās dalībai pļavas augu sēklu vākšanas akcijā "Darām pļavu kopā!"

Latvijas Dabas fonds īsteno akciju “Darām pļavu kopā!”, kurā visu vasaru aicinās Latvijas iedzīvotājus iesaistīties savvaļas augu sēklu vākšanā, lai ar tām bagātinātu pilsētu zālājus un atjaunotu dabiskās pļavas, tādējādi palīdzot nodrošināt Latvijas dabisko pļavu nākotni. 


Lai piedalītos savvaļas sēklu vākšanas akcijā, lūdzam, reģistrēties aizpildot šo formu. Reģistrētie akcijas dalībnieki saņems precīzas instrukcijas, konsultācijas, uzaicinājumus uz sēklu vākšanas meistarklasēm. 

Visa norādītā kontaktinformācija tiks izmantota tikai un vienīgi, lai nodrošinātu saziņu ar Jums, nepieciešamības gadījumā. Savāktās sēklas, ko nodosiet LDF rīcībā, tiks sētas Rīgas "Pilsētas pļavās" un izmantotas dabisko zālāju atjaunošanā citviet Latvijā, atkarībā no ievākto sēklu apjoma un veida.

Akcija tiek īstenota ar projekta LFN4GD atbalstu. Projektu finansiāli atbalsta ES LIFE programma. 
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds 
Uzvārds
Lūdzu, norādiet kontaktinformāciju (e-pasts, adrese vai tālrunis), lai varam ar Jums sazināties par sēklu vākšanas akcijas notikumiem. 
GDPR paziņojums. Apliecinu, ka piekrītu savu datu saglabāšanai, lai saņemtu informāciju, kas saistīta ar sēklu vākšanas akciju
Clear selection
Lūdzu uzrakstiet, kādu augu sēklas Jūs varētu ievākt! 
Kurā reģionā Jūs plānojat ievākt sēklas?
Vai Jums būtu interese piedalīties sēklu vākšanas meistarklasēs?
Clear selection
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy