Zgłoszenie na warsztaty dla młodzieży - Festiwal Tęczowych Rodzin

Zapraszamy do zapisu na warsztaty dla młodzieży pt. "Ja w relacjach - bliżej siebie", które odbywają się w ramach Festiwalu Tęczowych Rodzin.
Data: 21.11.2015, sobota
Godzina: 10:00 - 14:00
Miejsce: Miszewskiego 17. Gdańsk-Wrzeszcz

Opis warsztatów:

Warszaty "Ja w relacjach - bliżej siebie" rozwijają umiejętność rozpoznawania własnych granic i komunikacji mającej na celu jasne wyrażanie własnych potrzeb. W czasie warsztatów zwiększymy wiedzę na temat możliwości reakcji w sytuacji nieporozumień i agresji w dialogu. Warsztat będzie szansą do sprawdzenia kosztów i korzyści płynących różnych sposobów komunikacji oraz przećwiczenia nowych sposobów reagowania w sytuacji przekraczania granic.
Do udziału w warsztacie serdecznie zapraszamy młodzież wychowywaną przez osoby LGBT.

Prowadząca: Katarzyna Dułak – psycholożka, seksuolożka i trenerka specjalizująca się w zagadnieniach antydyskryminacyjnych. Od 2005 roku tworzy i realizuje programy edukacyjne dla młodzieży i osób dorosłych (m.in. edukacja seksualna i relacje międzyludzkie, edukacja antydyskryminacyjna, interwencja kryzysowa i wsparcie psychologiczne osób w kryzysie, m.in. osób LGBTQ). Od 2008 roku pracuje w Poradni Zdrowia Psychoseksualnego BezTabu, gdzie zajmuje się terapią oraz prowadzi szkolenia i zajęcia psychoedukacyjne dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question
  This is a required question