Oferta dla grup zorganizowanych | Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids 8.07.2018 w Hali Stulecia
Finał IX edycji Brave Kids 8 lipca w Hali Stulecia we Wrocławiu!

Wielki finałowy spektakl „najpiękniejszego projektu świata” - Brave Kids - to wydarzenie wyjątkowe, jakie trudno spotkać na scenie teatrów czy estrad. Młodzi artyści z kilkunastu krajów, mówiący nieznanymi sobie językami, pochodzący z różnych kultur i tradycji stworzyli wspólnie barwne przedstawienie. W spektaklu różnorodność fascynuje, odmienności językowe i kulturowe tracą na znaczeniu, a tym, co łączy i przemawia jest uniwersalny język sztuki: tańca, teatru, muzyki, cyrku, zarówno w swojej tradycyjnej, jak i współczesnej odsłonie.

Na scenie Hali Stulecia we Wrocławiu wystąpi 150 młodych artystów w barwnych kostiumach. To odważne, utalentowane i otwarte dzieci oraz młodzież pochodzące z bliskich i odległych zakątków świata – często ubogich i zagrożonych. Publiczność podziwiać będzie wspólne występy m.in. młodych gruzińskich muzyków grających na tradycyjnych narodowych instrumentach, akrobatów z Kenii, muzyków z Izraela, tancerzy z Indii i Iranu prezentujących swoją narodową spuściznę, czy artystów cyrkowych z Kambodży. Na scenie wystąpią również dzieci i młodzież z Polski (Zespół Pieśni i Tańca Wałbrzych oraz Kapela Dudziarska Ignysie z Leszna), Rosji (Jakucja i Buriacja), Nepalu, Hong-Kongu, Litwy, Rumunii i Maroka.

Mnogość kultur, tradycji, temperamentów i artystycznych technik podczas jednego spektaklu – to wyjątkowe wydarzenie, które trzeba zobaczyć!

Zapraszamy!

WIELKI FINAŁOWY SPEKTAKL BRAVE KIDS
8 lipca 2018 | godz. 17:00
HALA STULECIA, ul. Wystawowa 1, Wrocław

*Kupując bilet na Wielki Finałowy Spektakl Brave Kids spełniasz marzenia dzieci z najbiedniejszych części świata. Całkowity przychód ze sprzedaży biletów przeznaczamy na pokrycie kosztów podróży dzieci pochodzących z domów dziecka w Nepalu, Indiach i Kenii.

Cena biletu dla grup (minumum 20 osób): 30 PLN/osoba w sektorze P (goo.gl/zfBG1d, bilety nienumerowane)
Kontakt:
bravekids@bravefestival.pl

Nazwa instytucji, grupy ect. *
Your answer
Ilość miejsc: *
Your answer
Imieni i nazwisko osoby dokonującej rezerwacji *
Your answer
Telefon kontaktowy *
Your answer
Adres mailowy *
Your answer
NIP (w razie wystawienia faktury)
Your answer
Dodatkowe informacje
Your answer
Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie powyższych danych osobowych zawartych w Formularzu zgłoszeniowym dla wolontariuszy - Rodzin Goszczących Brave Kids dla potrzeb niezbędnych do organizacji pracy w ramach projektu Brave Kids 2018 ( zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych) oraz procesu rekrutacji. Dane mogą być udostępniane wyłącznie współpracownikom Brave Kids, którzy są zobowiązani do zachowania poufności. Oświadczam, że zostałam(em) powiadomiona(y) o przysługującym mi prawie wglądu do moich danych osobowych oraz prawie do ich poprawiania, oraz że dane zostały podane dobrowolnie. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service