Gminny Program Rewitalizacji dla Miasta Brańsk
Szanowni Państwo!
W związku z pracami nad Gminnym Programem Rewitalizacji dla Miasta Brańsk - dokumentu mającego określić działania w sferze społeczeństwa, gospodarki, przestrzenno-funkcjonalnej i technicznej zmierzający do wyprowadzenia obszaru z sytuacji kryzysowej oraz stworzenie warunków do dalszego rozwoju obszaru, zwracamy się do Państwa z prośbą o wypełnienie poniższej ankiety. Ankieta ma odzwierciedlać rzeczywistą sytuację na terenie miasta oraz wyznaczyć obszary, gdzie koncentrują się negatywne zjawiska, na których, z uwagi na istotne znaczenie dla rozwoju lokalnego, zamierza się prowadzić rewitalizację. Zebrane w ten sposób dane pozwolą nam uwzględnić Państwa sugestie.
Licząc na współpracę zapewniamy jednocześnie, że ankieta jest anonimowa, a wyniki będą podawane wyłącznie w formie zbiorczej.
Płeć
Required
Wiek
Required
Proszę podać na jakiej ulicy Pan/Pani mieszka
Your answer
Jakie są Pana(i) zdaniem główne problemy Miasta Brańsk ? (Prosimy o zaznaczenie najwyżej trzech najistotniejszych problemów)
Required
Jakie działania podejmowane na terenie Miasta Brańsk poprawiłyby jakość życia Pana(i) lub Pańskiej rodziny?
Required
Mój stosunek do Miasta Brańsk
Required
Jakie ulice Pana(i) zdaniem powinny zostać zrewitalizowane (w sferze społeczno-ekonomicznej np. Zły stan zabytków, Zły stan dróg i komunikacji, Bezrobocie, Patologie społeczne, Zanieczyszczone środowisko, Przestępczość) z powodu:
Your answer
Jakie problemy społeczne na terenie Miasta Brańsk należy rozwiązać w pierwszej kolejności?
Required
Jakie problemy ekonomiczne na terenie Miasta Brańsk należy rozwiązać w pierwszej kolejności?
Required
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms