Anketní šetření MAS Frýdlantsko-Beskydy, z.s.
Vážení občané,
dovolujeme si Vás oslovit jménem Místní akční skupiny Frýdlantsko-Beskydy, z.s. za účelem zhodnocení současného stavu možností v našem území a zamyšlení se, co je nejvíce do budoucna potřebné. Vaše informace budou sloužit pro přípravu nové strategie MAS na příští programové období 2021 – 2027, která je podmínkou pro získání finančních prostředků z fondů EU. Rádi bychom Vám poděkovali za vyplnění dotazníku a Vaši ochotu tímto podpořit snahu MAS Frýdlantsko-Beskydy získat prostředky pro rozvoj obcí, neziskových organizací i drobnou podporu podnikání.
Obce spadající do území působnosti MAS Frýdlantsko-Beskydy, z.s.: Baška, Bílá, Čeladná, Frýdlant nad Ostravicí, Janovice, Kunčice pod Ondřejníkem, Malenovice, Metylovice, Ostravice, Pržno, Pstruží, Staré Hamry a Lhotka.

Anketní šetření je prováděno zcela anonymně.
1. Zaškrtněte obec z územní působnosti MAS Frýdlantsko-Beskydy, z.s., ve které máte bydliště nebo sídlo společnosti: *
2. Na co byste přednostně využil/a finanční prostředky EU? Zaškrtněte maximálně 3 odpovědi. *
Required
3. Které oblasti rozvoje služeb obce z níže uvedených by se měly dle Vašeho názoru prioritně řešit? Zaškrtněte maximálně 2 odpovědi.
4. Které oblasti dopravní infrastruktury z níže uvedených by se měly dle Vašeho názoru prioritně řešit? Zaškrtněte maximálně 3 odpovědi.
5. Která oblast péče o životní prostředí z níže uvedených by se měla dle Vašeho názoru prioritně řešit? Zaškrtněte maximálně 1 odpověď.
Clear selection
6. Do kterých oblastí rozvoje bezpečné obce z níže uvedených by měly dle Vašeho názoru prioritně směřovat investice obce? Zaškrtněte maximálně 3 odpovědi.
7. Které níže uvedené oblasti z pohledu rozvoje (modernizace, digitalizace, automatizace) a úrovně podnikání/hospodaření/provozování činnosti by se měly prioritně řešit? Zaškrtněte maximálně 2 odpovědi.
8. Jak vnímáte úroveň komunikace a spolupráce mezi obcí a podnikateli a neziskovými organizacemi?Zaškrtněte maximálně 1 odpověď
Clear selection
9. Uvítali byste pravidelná osobní jednání podnikatelů a neziskových organizací s představiteli obce?
Clear selection
10. Co považujete jako hlavní přednost (silnou stránku) obce/regionu MAS? Prosím vypište:
11. Co považujete jako hlavní nedostatek (slabou stránku) obce/regionu MAS, co Vám nejvíce vadí, a rádi byste změnili? Prosím vypište:
12. Znáte činnost Místní akční skupiny Frýdlantsko-Beskydy, z.s.? *
13. Jak jste se o Místní akční skupině (Frýdlantsko-Beskydy, z.s.) dozvěděli?
14. Znáte projekt, který MAS Frýdlantsko-Beskydy ve Vaší obci nebo jiné obci podpořila?
Clear selection
15. V případě, že jste u předchozí otázky odpověděli ano, napište prosím o který projekt se jedná:
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy