Požiadavky užívateľov na sedací mobiliár v meste Nitra
Vážení respondenti,

prosíme vás o vyplnenie dotazníka, ktorého cieľom je zistiť požiadavky jednotlivých skupín užívateľov na vlastnosti sedacieho mobiliáru vo viacerých lokalitách v meste Nitra. Dotazníkový prieskum realizujú výskumníci Fakulty záhradníctva a krajinného inžinierstva a Fakulty európskych štúdií a regionálneho rozvoja SPU v Nitre.

Otázky sa týkajú preferencií Vás ako užívateľov na funkcie sedacieho mobiliáru, jeho umiestnenie a konfiguráciu a konštrukčné a dizajnové vlastnosti, ako sú tvar, prvky či materiál.

Odpovedaním na nasledujúce otázky súhlasíte s účasťou na dotazníkovom prieskume, ktorého výsledky použije Slovenská poľnohospodárska univerzita v Nitre na účely realizácie projektu IN-HABIT.

Projekt je financovaný z programu Európskej únie Horizont 2020 v rámci dohody o grante č. 869227.

Za vyplnenie dotazníka vopred ďakujeme!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Identifikačné údaje
Pohlavie *
Vek *
Napíšte oblasť, v ktorej pracujete (v prípade, že ste študent, napíšte študovaný odbor) *
Trpíte niektorým z nasledovných druhov telesného postihnutia? *
Required
V Nitre *
Ak bývate v Nitre, v ktorej mestskej časti:
Ďalšie otázky sa budú týkať Vašich preferencií sedacieho mobiliáru. Ak bývate v Dražoviach predstavte si požiadavky na sedací mobiliár v tejto časti. Ak často využívate cyklotrasy, predstavte si požiadavky na sedací mobiliár, ktorý by mal byť v ich okolí. Ak často navštevujete mestský park alebo centrum mesta, vyberte si jednu z týchto možností. Ak často trávite čas vo verejných priestoroch na niektorom zo sídlisk, predstavte si požiadavky na sedací mobiliár vhodný pre Vaše sídlisko. *
Next
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy