PŘIHLÁŠKA na webinář: Podnikatelská příležitost ve STEM službách dne 17. 1. 2019
Objevte svět STEM projektů! STEM = Science (věda), Technology (technologie), Engineering (strojírenství) a Mathematics (matematika).
Nebojte se objevit a využít podnikatelské příležitosti ve STEM službách, tj. SmartCity, Robotika, zpracování Big Data. Zjistěte více o tomto tématu. Je to jednodušší než to zní!
Email address *
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Kdo jsem? *
Škola *
Your answer
Město *
Your answer
Poznámka
Your answer
Potvrzuji správnost zapsaných údajů a odesláním vyplněného přihlašovacího formuláře dávám svůj souhlas Junior Achievement o.p.s. k tomu, aby zpracovávala a evidovala mé osobní údaje podle zákona č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění, pro účely organizačního zabezpečení při pořádání odborných kurzů, školeních a jiných vzdělávacích akcích. Dále svůj souhlas poskytuji pro účely zveřejňování fotografií a obrazového materiálu v propagačních materiálech, včetně internetových stránek, sociálních sítích a pro jiné účely související s běžnou činností Junior Achievement o.p.s., registrované u rejstříku obecně prospěšných společností vedeného Městským soudem v Praze, oddíl O., vložka 349. *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service