Szkółka Wrotkarska - Wrotkarnia Przewrotki
Jazda na wrotkach nie jest trudnym do nauczenia sportem. Wystarczy trochę chęci i samozaparcia, a my zajmiemy się już resztą.

Zajęcia w naszej szkółce prowadzone będą przez instruktorów, którzy posiadają doświadczenie zdobyte na kursach, ale także podczas setek godzin jazdy. Są to osoby, które po prostu kochają jeździć na wrotkach i przekazywać swoją wiedzę innym.

Więcej informacji: https://przewrotki.com/OFERTA

Adres e-mail *
Your answer
Imię rodzica *
Your answer
Nazwisko rodzica *
Your answer
Telefon rodzica *
Your answer
Miasto zamieszkania *
Your answer
Informacje o dziecku
Imię dziecka *
Your answer
Wiek dziecka *
Your answer
Czy dziecko jeździło już na wrotkach? *
Czy dziecko ma własne wrotki? *
Sugestie oraz uwagi
Your answer
Regulamin *
Ja, niżej podpisany, wyrażam zgodę na przynależność syna/córki do Szkółki Wrotkarskiej- Wrotkarnia Przewrotki. Akceptuję regulamin ze strony: https://files.cargocollective.com/c158820/Regulamin-Szko-ki-Wrotkarskiej.docx . Oświadczam, że wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych mojego dziecka(podopiecznego), podanych w złożonej przeze mnie deklaracji, dla potrzeb niezbędnych do rekrutacji i realizacji zadań Szkółki Wrotkarskiej (zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych).Wyrażam zgodę na nieodpłatne przetwarzanie i wykorzystywanie wizerunku dziecka poprzez zamieszczanie zdjęć i informacji na stronach internetowych w zakresie działalności Szkółki oraz w celach promocyjnych zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2000 r., nr 80, poz. 904 z późn. zmianami).
Przewrotki
Szkółka Wrotkarska - Wrotkarnia Przewrotki
ul. Centralna 41A, Kraków
tel.: 600 892 292
tel.: 883 831 053
http://www.przewrotki.com
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service