23. 7. 2019 Letní seminář - Environmentální sociální podnikání
Zveme vás na semináře pro nové a začínající sociální podnikatele, které zaujala možnost environmentálního sociálního podnikání a rádi by se o této formě dozvěděli více.

KDY:
23. 7. 2019, 10:00 - 13:00KDE: budova MPSV, Karlovo náměstí 1359/1, 128 00 Praha 2 - Nové Město, zasedací místnost č. 122KDO:
Markéta Vinkelhoferová, spoluzakladatelka sociálního podniku Fair & Bio pražírna a členka správní rady Tematické sítě pro sociální ekonomiku (TESSEA). Expertka na uplatňování zásad udržitelného rozvoje v praxi. V ČR organizuje na téma sociální ekonomika semináře, workshopy a konference, přispívá svým vystupováním i na zahraničních akcích.

PROGRAM:

V době silných a viditelných následků klimatické změny se společně podíváme na to, jak se některé dají lokálně mírnit environmentálním sociálním podnikáním.
Jak se tato forma liší od tzv. integračního soc. podnikání?
Jaký přínos pro životní prostředí mohou environmentální sociální podniky mít?
A nejen to: jak takové aktivit přispívají ke komunitnímu rozvoji, podpoře lokální ekonomiky a mohou zabraňovat odlivu lidí z venkova do měst?
Pohovoříme o tom, v jakých oborech je možné podnikání rozjet a představíme existující příklady dobré praxe z ČR i zahraničí. Na nich si ukážeme, jak připravit vhodný podnikatelský záměr. Probereme jednotlivé principy naplňování environmentálního sociálního podnikání (ekonomický, sociální, environmentální a místní).


Možnost domluvy individuálních konzultací po skončení semináře.Kontaktní osoby na případné dotazy:

sarka.vokalova@mpsv.cz, tel: 770 116 520

gabriela.kurkova@mpsv.cz, tel: 770 116 519Vzhledem k omezené kapacitě místnosti neváhejte s registrací.

Seminář není zpoplatněn.Seminář proběhne v rámci projektu Podpora sociálního podnikání v ČR, registrační číslo CZ.03.2.60/0.0/0.0/15_016/0006098.Jméno: *
Your answer
Příjmení: *
Your answer
Organizace: *
Your answer
Ulice, čp: *
Your answer
Město: *
Your answer
PSČ: *
Your answer
IČ:
Your answer
Telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Poznámka (není určena pro registraci další osoby):
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy