Umelá inteligencia už dávno nie je len prázdny pojem – je to totálny game-changer, ktorý od základov mení svet vývoja softvéru! Chopte sa príležitosti a pridajte sa k nám na nadupaný workshop GlobalLogic Slovakia. Ukážeme vám, ako premeniť AI experimenty na skutočnú supersilu a ako ju efektívne nasadiť do každej jednej fázy vášho Software Development Life Cycle (SDLC)!
Kedy: 12.5.2026 o 15:00
Pre koho: univerzitní študenti a odborná verejnosť
Kde: GlobalLogic Slovakia, Business Centre Košice lll, Štúrova 50, 040 01 Staré Mesto
Vstup: zdarma
Jazyk: Slovenčina
Počet miest: 20
MUST HAVE: Vlastný notebook
- Potrebné nástroje (stiahnuté/nainštalované):
- Gemini CLI / Copilot CLI / Claude CLI / Cursor CLI / Codex CLI - Coding IDE (VS Code)
- GitNa čo sa môžete tešiť:
- Aké je miesto AI v SDLC a ako ho vylepšuje.
- Kľúčové základy pre efektívnu prácu s AI: kontext, zručnosti, inštrukcie a MCP.
- Ukážeme si, ako využiť funkcie CLI agenta AI na zrýchlenie a zlepšenie bežných inžinierskych úloh, ako je oprava chýb, plánovanie, vytváranie a dokumentácia.
AI je nový nástroj, ktorý si vyžaduje nové zmýšľanie. Nevyrieši všetky vaše problémy, ale zmení spôsob, akým o nich premýšľate. Poďme to urobiť správne.
UPOZORNENIE: Kapacita nášho workshopu je obmedzená, aby sme sa vám mohli venovať naplno. Prosíme vás preto, aby ste k registrácii pristupovali záväzne. Ak by sa vaše plány zmenili, dajte nám vedieť čo najskôr na email zuzana.kravecova@globallogic.com, aby sme mohli miesto ponúknuť ďalším záujemcom v poradí.