Pomozte nám zlepšit služby pro oběti sexuálního násilí
Za organizaci proFem - centrum pro oběti domácího a sexuálního násilí Vás chceme požádat o vyplnění krátkého dotazníku mapujícího přímou i nepřímou zkušenost se sexuálním násilím a systémem pomoci. Dotazník je zcela anonymní a jeho vyplnění vám zabere 5-10 minut. Vaše odpovědi poslouží výhradně pro naše interní účely.

Vyplněním dotazníku přispějete ke zlepšení námi poskytovaných služeb pro oběti sexuálního násilí.
Kontext
Sexuální násilí chápeme jako překročení osobní hranice druhé osoby se sexuálním podtextem, bez svolení této osoby nebo za využití síly, násilí, nátlaku. Nepatří sem tedy jen znásilnění či nevyžádané fyzické doteky, ale i psychická forma nátlaku nebo například nevyžádané lechtivé narážky nebo ‚okukování‘, zkrátka vše, co individuální hranice v konkrétní situaci přesahuje.

Systém pomoci chápeme jako jakoukoliv instituci, organizaci či službu, kterou mohou oběti sexuálního násilí využít (ať už zdarma nebo placenou) v rámci řešení situace, snížení negativních dopadů či uplatnění práv. Systém pomoci chápeme široce: například gynekologie, právní pomoc, psychoterapie, sexuologie, poradny a neziskové organizace, policie atd.
Jakou máte zkušenost se sexuálním násilím? *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of proFem o.p.s.. Report Abuse