İZMİR TAHKİM GÜNÜ 
Merhabalar. 10 Mayıs 2024 tarihinde EDAC (Energy Dispute Arbitration Center)'ın düzenlediği ve İzmir Ticaret Odası'nda gerçekleşecek olan İzmir Tahkim Günü'ne kaydınızı oluşturmak için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz. İlginiz için teşekkür ederiz!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
İsim/Soyisim (Name/Surname):
Avukat iseniz kurumunuz:
Öğrenci iseniz okulunuz ve sınıfınız:
Telefon numaranız:
E-mail Adresiniz

EDAC (Energy Disputes Arbitration Center) (Kurum), faaliyetleri ve projeleri kapsamında sizinle iletişim kurabilmek, etkinliklerimizden haberdar etmek ve size özel faydalar sunabilmek amacıyla kişisel bilgilerinizi toplamak istemektedir. Bu metin, kişisel verilerinizi nasıl topladığımız, neden topladığımız ve bu verileri nasıl işlediğimiz konusunda size bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Toplanan Bilgiler:

Kurum olarak etkinliklerimizde sizden alacağımız bilgiler şunları içerebilir:

Adınız, soyadınız, E-posta adresiniz ve iletişim numaranız

Veri Kullanım Amaçları:

Toplanan bu bilgiler, aşağıdaki amaçlarla kullanılacaktır:

Size kurumumuzun etkinlikleri, projeleri ve güncel haberleri hakkında bilgi vermek, size özel etkinlik davetleri göndermek, kurumumuz faaliyetleriyle ilgili anketler ve geri bildirimler için iletişim kurmak, sizden alınan açık rıza çerçevesinde belirli iletişim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak

Üçüncü Taraflarla Paylaşım:

Toplanan bilgiler, kesinlikle Kurum dışında hiçbir üçüncü taraf ile paylaşılmayacaktır. Gizliliğiniz ve güvenliğiniz Dernek tarafından büyük bir hassasiyetle korunacaktır.

Veri Güvenliği:

Kurum, kişisel verilerinizi güvenli bir şekilde saklamak için gerekli teknik ve organizasyonel önlemleri alacaktır. Veriler, yetkisiz erişim, kayıp, değişiklik veya ifşa karşısında korumak için önlemler alınacaktır.

Açık Rıza:

Bu metni okudum ve içeriğini anladım. EDAC'ın belirtilen amaçlarla kişisel bilgilerimi toplamasına ve işlemesine açık rıza veriyorum.

Bu açık rıza, Dernek tarafından belirtilen amaçlar doğrultusunda kişisel verilerinizin kullanılması için gereklidir. Açık rızanız olmadan bu bilgiler toplanmayacak ve kullanılmayacaktır.

*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy