Degustační kurz - Jáhly & pohanka
Milujeme jáhly a pohanku a mlsně o nich dokážeme mluvit hodiny. Během tříhodinového kurzu vám prozradíme pár fíglů, abyste si je zamilovali i vy společně s celou rodinou. Naše dcerka Emilka nedá bez jáhel ani ránu, takže vám můžeme prozradit pár triků, jak z nich udělat největší pochoutku na světě i pro ty nejmenší. Určitě to klapne i u vás :-).

A protože nesneseme představu, že naše povídání přehluší kručení břicha, tak připravíme „degustační menu“! Těšte se na: Nepečený jáhelník, Pohankový mls, Zeleninové jáhloto, Zelné pohankové krekry a Jáhlové placičky s rukolou... A budou to takové dobroty, že se vám budou dělat boule za ušima! Mňam!

Kdy: v sobotu​ 3. 3.​ 2018, od 10.00 do 13.00
Kde: Středisko volného času Ottománek, Jitřní 2283, Černošice
Cena: 600Kč/osoba

Co vás tedy čeká:
Jídlo!!! Debužírování. A taky popovídání si o jáhlách a pohance a vůbec jídle ze všech stran. Jíst zdravě je úplně normální, ale v dnešní době je potřeba znát pár fíglů: kde nakoupit a jak si jídlo připravit. Chcete to trochu času v kuchyni a pak znát správné recepty. A taky zjistíte, že to není ani zas tak drahé .Vaříme hlavně ze základních potravin, nejlépe lokálních.
V tomto kurzu se zaměříme na jáhly a pohanku - nasladko i naslano. Ochutnáte několik našich oblíbených a prověřených pokrmů. Navíc vám řekneme vše, co o jáhlách a pohance víme a proč byste jim vůbec měli udělat čestné místo ve spíži. No a samozřejmě zodpovíme všechny vaše otázky nebo se o to alespoň pokusíme...
Navíc si popovídáme i o použitých potravinách: opravdická sójovka Shoyu, semínka a oříšky, bylinky, slazení ovocem, ... věříme, že to pro vás bude skvělá inspirace pro zahájení nové éry ve vaší kuchyni :-) Rodina vás bude milovat!

Menu:
Nepečený jáhelník "osvěžující dezert, který vás nabije energií"
Zeleninové jáhloto "kořenová zelenina chuťově potěší"
Jáhlové placičky s rukolou "křupavé a okouzlující"
Zelné pohankové placičky "kořeněné krekry"
Čokoládový pohankový mls! "krémová slast

Sebou si přineste:
Jak říká klasik: "Dobrou náladu." My vše ostatní zajistíme.

Sebou si odnesete:
Všechny recepty, abyste mohli doma ihned začít vařit. A mnohoinformací a inspirace.

Přivezeme i naší novou kuchařku Naše hustý kaše, která bude k nahlédnutí i k zakoupení. A také naše desginové Lžičky a Misky...mrkněte na náš e-shop www.nasekase.cz/obchod

Kromě bohatého občerstvení, který hravě nahradí sobotní oběd u babičky, budeme podávat také kohoutkovku s citrónem i bez a také čaje...to je prostě samozřejmost.

Dotazy pište na náš email info@nasekase.cz
Těšíme se! Jana a David Borozidisovi

Přihlašte se! Napište Vaše jméno a příjmení
Your answer
Váš email *
pošleme Vám platební údaje a naše podmínky k odsouhlasení
Your answer
Vaše telefonní číslo *
pro jistotu, kdyby k Vám email nedorazil
Your answer
Naše milované placičky
Naše Miska, Naše Lžičky a kuchařka Naše hustý kaše
Osvěžující nepečený jáhelník plný ovoce
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service