Аплікаційна форма для потенційних спікерів TEDxVinnytsia.
"У просторах задзеркалля" - тема весняної конференції TEDxVinnytsia 2019.

Для того, щоби сформувати потужну та різнобарвну програму, команда запрошує заповнити анкету, аби зрозуміти краще Вашу ідею.

Детальніше про тему конференції:

Сучасну людину оточує безліч дзеркал - щодня ми заглядаємо в люстро, в екрани наших девайсів, дивимося на довколишніх людей як тих, від кого залежить наш власний образ. У цій мінливій добі ми шукаємо себе, і часто отримуємо зовсім різні картинки й відображення, потрапляючи у лабіринти свідомості так само, як колись це було з Алісою. Заплющте очі, затамуйте подих - ви у просторах Задзеркалля!

Конференція TEDxVinnytsia у 2019 прагне стати дороговказом у світі оптичних ілюзій, калейдоскопів уяви та лінз різної опуклості, дати знання та інструменти для того, аби працювати з медіа, наукою, мистецтвом та довкіллям як шляхами самоусвідомлення. Вас чекають виступи зі сфер психології, бізнесу, технологій, комунікації, антропології та багатьох інших галузей.

Кожен спікер ділитиметься унікальними спостереженнями та тієї ідеєю, яка пробивається через тисячі й мільйони екранів до нашої свідомості.
Дивитися і бачити, слухати і чути, доторкатися і відчувати - саме це й означатиме мандрівка в паралельну реальність Задзеркалля на TEDxVinnytsia.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service