Formularz zgłoszeniowy na Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli CBLC wg Mindfulness Association
Zapraszamy każdego kto jest nauczycielem Mindfulness w jednej z metod: MBLC, MBSR, MBCT, MBCL, Breathworks oraz ukończył Certyfikowany Kurs Compassion wg Mindfulness Association Polska do udziału w Odosobnieniu dla przyszłych nauczycieli Compassion (CBLC). Zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego.

Odosobnienie to pięciodniowe pogłębione szkolenie, które skupia się na badaniu każdego z etapów ośmiotygodniowego kursu CBLC (Życie w Oparciu o Współczucie).
Intencją kursu jest zapewnienie uczestnikom bezpośredniego praktycznego doświadczenia poprzez przedstawianie prezentacji, prowadzenie praktyki i sesji rozmowy w odniesieniu do każdego z etapów tematycznych kursu ośmiotygodniowego, którym towarzyszyć będą szczegółowe komentarze i omówienie ze strony trenerów szkolenia.
Odosobnienie stanowi okazję, aby przeanalizować tematy kursu ośmiotygodniowego w sposób stopniowy, z zapewnieniem, że uczestnicy gruntownie rozumieją uzasadnienie nauczanych praktyk oraz sposobu, w jaki pasują one do siebie jako całość; jest to także okazja, aby zdobyć doświadczenie w prowadzeniu praktyk. Podczas odosobnienia będą także przekazane instrukcje, w jaki sposób podchodzić do nauczania praktyk współczucia.
Podczas tego kursu uczestnicy otrzymają program i szczegółowe plany lekcji CBLC, podręcznik kursu, który mogą kopiować i przekazywać uczestnikom swoich kursów, jak również dostęp do materiałów dźwiękowych do praktyki prowadzonej w ramach szkolenia. Zaleca się, aby nauczyciele, którzy się u nas szkolą byli członkami Mindfulness Association. Członkostwo pozwala im na bezpośredni dostęp do materiałów dźwiękowych, jak również do aktualnych wersji podręczników oraz programu. Na koniec odosobnienia uczestnicy otrzymują wszystko, co jest potrzebne, aby rozpocząć samodzielne prowadzenie kursów CBLC.

DATY:
23-28.06.2020r.

PROWADZĄCY:
Annick Nevejan, Anna Zubrzycki i Krystyna Boroń Krupińska.
Wykłady będą po angielsku z tłumaczeniem na polski.

MIEJSCE:
Do ustalenia.

KOSZT:
Na koszt udziału w odosobnieniu składają się:
- koszt odosobnienia - 2000zł
- koszt wyżywienia
- koszt zakwaterowania
Dokładny koszt zakwaterowania i wyżywienia podamy jak ustalimy miejsce odosobnienia.

Strona webowa Mindfulness Association Polska: www.mindfulnessassociation.org.pl

KONTAKT:
mapoland.info@gmail.com

Podmiotem odpowiedzialnym organizowanego kursu jest :
Fundacja Voices
ul.Wilhelma Roentgena 10/14
50-362 Wrocław
NIP: 898-22-10-788
Numer KRS: 0000528085

Imię *
Your answer
Nazwisko *
Your answer
Wiek *
Your answer
Email *
Your answer
Numer telefonu *
Your answer
Miejscowość *
Your answer
Dane do FAKTURY VAT
Dla kogo? W przypadku sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą - proszę podać nazwę firmy. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej wpisują swoje imię i nazwisko.
Your answer
Adres do FAKTURY VAT
Ulica, numer bramy / mieszkania lub numer domu lub lokalu
Your answer
Miejscowość
Your answer
Kod pocztowy
Your answer
NIP
Bez myślników; dotyczy wyłącznie sytuacji sprzedaży na rzecz osób prawnych bądź osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Osoby fizyczne nieprowadzące działalności gospodarczej pozostawiają to pole puste.
Your answer
Dane do zapisu na Odosobnienie dla przyszłych nauczycieli CBLC *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service