Noworoczne zapisy na zajęcia w DANCE#LOVEit studio tańca - styczeń, luty 2021 / dzieci 4-13 lat, młodzież i dorośli
Sezon zimowo-wiosenny startuje lada moment, więc zachęcamy Was serdecznie do zapisów na startujące od stycznia i lutego kursy tańca :) ZAPISU NA REGULARNE ZAJĘCIA dokonujemy przez niniejszy FORMULARZ ZAPISÓW.

Zapraszamy młodzież, dorosłych i DZIECI W WIEKU OD 4-13 LAT. Oczywiście zapisu dzieci dokonują w ich imieniu rodzice, zostawiając do siebie kontakt. ZAPISY NA ZAJĘCIA DLA DZIECI znajdują się na 3-ciej stronie formularza. Oferujemy zajęcia w różnych stylach tanecznych, na różnym poziomie zaawansowania.

PEŁNY GRAFIK REGULARNYCH ZAJĘĆ w DANCE#LOVEit osadzony jest również na stronie www.danceloveit.pl w zakładce GRAFIK. W tym samym miejscu podane są także terminy startu poszczególnych kursów.

Biorąc pod uwagę, że karnety naszych dotychczasowych klientów zostały końcem października zamrożone (obostrzenia 2020), planujemy ważność owych karnetów wznowić wraz ze startem poniższych grup. To czy grupy wystartują jest zależne od zainteresowania i frekwencji.

Contemporary, Salsa, Bachata, a może Dancehall lub Reggaeton? Jakie jest twoje flow? :) Sprawdź to!

---------------------------------------------

Aby wypełnić formularz zapisów kliknij przycisk "DALEJ" na dole strony.

UWAGA!
W formularz wpisana jest możliwość edycji odpowiedzi, co oznacza, że zapisujesz się TYLKO RAZ, dostajesz na maila kopię swojego formularza, a jeśli po czasie zdecydujesz się na kolejne bądź na inne zajęcia, tylko zaznaczasz dodatkowe opcje w swoim formularzu. :)


CENNIK:
Cennik KARNETÓW na stronie www.danceloveit.pl w zakładce OFERTA. Prosimy o zapoznanie się ponieważ od 18.01.2021 ceny karnetów nieco wzrosną.

Honorujemy także karty Fit Profit i OK System.

LOKALIZACJA:
Zajęcia odbywają się na sali studia DANCE#LOVEit ul. Powstańców Śląskich 6 w Bielsku-Białej II piętro

KONTAKT:
DANCE#LOVEit studio tańca
tel.: 661162951, tel.: 662019902
www.danceloveit.pl
danceloveit.info@gmail.com


A to wszystko z miłości do tańca ♥
ZAPRASZAMY :)
Email address *
*** Wypełniając ten formularz godzisz się na Regulamin działalności studia tańca DANCE#LOVEit oraz na politykę działalności studia zgodną z przepisami RODO. Polityka ta związana jest z przetwarzaniem przez studio tańca DANCE#LOVEit twoich danych osobowych. Proces przetwarzania związany jest z organizacją niniejszych zajęć tanecznych. Obydwa regulaminy znajdują się na stronie www.danceloveit.pl. Zachęcamy do zapoznania się ze wspomnianymi przepisami. *
Required
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy