Літній науковий проєкт VOLT CAMP
Унікальна можливість для обдарованих учнів та учениць 8-10 класів, академічно сильних у фізиці, астрономії, хімії та біології. Юні генії мають шанс провести літо з користю у науковому проєкті VOLT CAMP від Громадської спілки "Освіторія"!

Для участі в проєкті необхідно до 31 травня (включно) заповнити заявку, далі пройти відбір та отримати омріяний квиток на участь. Участь є повністю безкоштовною.

Куратор проєкту (з усіх питань):
Олександр Папіш
opm@osvitoria.org
Коли?
1-16 серпня 2020 року
Де?
Карпати, готель Коруна (проживання у тримісних номерах)
Для кого?
Подаватися можуть школярі, які:
- навчаються у 8-10 класі;
- переможці ІІІ-ІV етапів олімпіад з фізики/астрономії/хімії/біології;
- переможці конкурсів-захистів наукових проєктів з фізики/астрономії/хімії/біології;
- переможці міжнародних конкурсів/олімпіад з фізики/астрономії/хімії/біології;
- переможці конкурсів стартапів
У програмі
Олімпіадна фізика, астрономія, хімія та біологія
Підготовка до конкурсів міжнародного рівня
Проєктна робота
Дослідницькі семінари з фізики, астрономії, хімії та біології
Розвиток лідерських навичок
Прокачка англійської мови
Експерименти та досліди від МАНЛаб
Екскурсія інноваційними підприємствами Агроіндустріального холдингу МХП
Програма навчання через діалог від The Aspen Institute Kyiv — провідної організації, яка навчає лідерів в усьому світі
Заняття з EdPro Amperia
Надихаючі зустрічі зі зірковими експертами та науковцями
Активний відпочинок та інтелектуальні змагання
Викладачі та наставники
ПАУЛЬ Пшенічка – викладач фізики й астрономії Чернівецького ліцею № 1, найкращий учитель фізики світу 2004 року, почесний член Лондонського інституту фізики, переможець конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2017; головний ментор проєкту, координатор наукового забезпечення і проєктно-орієнтованої частини навчання.

ОЛЕКСАНДР Лисич – учитель хімії Чорнотицької школи в Чернігівській області, фіналіст конкурсу Global Teacher Prize Ukraine 2018; співкоординатор проєктно-орієнтованої частини навчання з хімії.

ІГОР Чернецький – завідувач відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру МАН, ведучий практичних робіт з фізики та астрономії.

ОЛЕГ Орлянський – кандидат фізико-математичних наук, доцент ДНУ ім. Олеся Гончара, лектор із фізики та астрофізики, експерт-консультант Всеукраїнського турніру юних фізиків.

ОЛЕКСАНДР Толстов – завідувач відділу Інституту хімії високомолекулярних сполук Національної академії наук України, методист Національного центру «Мала академія наук України», розробник різноманітних науково-освітніх курсів хімічного профілю, що використовує НЦ МАНУ для освітніх процесів.

ОЛЬГА Харасахал – призерка Міжнародного конкурсу наукових проєктів Intel ISEF 2019 у США, випускниця SMTB 2019 Барселони й учасниця Малої академії наук України, винайшла унікальний і доступний метод діагностики раку.

ВАЛЕНТИН Фречка – автор інноваційного проєкту ROLF’S — технології створення паперу з опалого листя, яка успішно пройшла випробовування на спеціалізованому обладнанні та готова до роботи в «масштабних умовах». Завдяки своєму проєкту Валентин здобув «золото» на Міжнародній олімпіаді з екології в Кенії, Олімпіаді геніїв у США, а також став фіналістом фестивалю інновацій МОН.

АНДРІЙ Табачин – співзасновник компанії EdPro, який працює над розробкою та впровадженням різних технологічних рішень для освіти.
Організатор проєкту
Громадська спілка "Освіторія" – неприбуткова громадська спілка, що змінює і розвиває освіту в Україні. Ми створюємо інноваційні школи і програми, допомагаємо вчителям навчатись та надаємо доступ до якісної освіти вихованцям інтернатів та малозабезпеченим дітям. Ми вважаємо сферу освіти пріоритетною для України. Адже на рівні школи ми закладаємо в дітей не тільки знання, але і цінності. І від того, як ми навчаємо дітей зараз, залежить те, яку країну ми матимемо через 30-40 років. Це довгострокова, але найприбутковіша інвестиція.
Партнери проєкту
Агроіндустріальний холдинг МХП – один з лідерів української аграрної індустрії, який керує 30 підприємствами в 14 регіонах України та експортує продукцію до 70 країн світу.

Мала акадеія наук України (МАНУ) – освітня система, яка забезпечує організацію і координацію науково-дослідницької діяльності учнів, створює умови для їх інтелектуального, духовного, творчого розвитку та професійного самовизначення, сприяє нарощуванню наукового потенціалу країни.

Аспен Інститут Київ – українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями.

EdPro – український виробник освітнього обладнання, програмного забезпечення та інтерактивних підручників.
Як це було минулого року :)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Новопечерська Школа. Report Abuse