Rekolekcje dla 4-5latków "Mój Przyjaciel Jezus"
Serdecznie zapraszamy na rekolekcje dla 4-5 latków pod tytułem "Mój Przyjaciel Jezus". Dzieci radośnie, z pluszową Radosną Buzią odkryją, że Pan Jezus bardzo chce być naszym Przyjacielem i pragnie żebyśmy byli radośni a nie smutni. Dowiedzą się, że nasze ciało i rodzice są prezentem od Niego, oraz poznają trudne słowo egoizm i zobaczą jak się zachowują osoby, które pozwoliły by ich serduszko stwardniało przez myślenie tylko o sobie. Będzie wiele zabawy, rysowania, malowania, teatrzyku kukiełek, scenek oraz nie zabraknie również... medytacji dostosowanej do maluchów ;-)

Rekolekcje odbędą się w sobotę 24 marca w godzinach od 14.00 do 17.00 w salkach Duszpasterstwa Akademickiego STRYCH w parafii "Kolejowej" w Nowym Sączy, przy ul. Zygmuntowskiej 48.

W sobotę będzie zbierana ofiara za udział w rekolekcjach w wysokości 30 zł, w celu pokrycia kosztów wyżywienia dla dzieci oraz zakupu materiałów. Nie może być to jednak przeszkoda w uczestniczeniu w rekolekcjach. W przypadku pojawienia się trudności finansowych prosimy o indywidualny kontakt.
Rekolekcje odbywają się bez obecności rodzica. Od momentu zapisu otrzymają Państwo potwierdzenie przyjęcia na rekolekcje w ciągu 48 godzin.
Serdecznie zapraszamy!

Imię i nazwisko rodzica *
Your answer
Imię i nazwisko dziecka *
Your answer
Data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
Mail rodzica *
Your answer
Telefon rodzica *
Your answer
Uwagi *
Your answer
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Towarzystwo Jezusowe w Polsce. Report Abuse - Terms of Service