Проект герба Берездівської ОТГ та с.Берездів
Оберіть варіант який вам подобається. Для голосування необхідно ввести електронну адресу.
Email address *
Макет герба Берездівської ОТГ
Березові листочки – натяк на назву громади. Підкови і ділення стільниками – знак історичних промислів (бджільництво), але більше працелюбність і певним чином села громади. Синє – річка Корчик.
Який варіант ви бачите гербом громади? *
Проект герба та прапора с.Берездів
На гербі відображена легенда про фортецю на острові, і поле всипане березовими листочками (назва).

За відомостями з книги О.Цинкаловського – БЕРЕЗДІВ, м-ко, Звягельський пов., 44 км. від Звягеля. У кінці 19 ст. було там 370 домів і 3,236 жителів. Церква з 1753 р., катол. костьол, волость, школа від 1881 р. М-ко належало колись до кн. Заславських, пізніше до кн. Іллі Острозького, в аренді у кн. Курцевичів. Від них перейшло до Беати Костелецької, від неї до Ольбрехта Ласького. Однак польський король скасував даровизну Костелецької і Берездів призначено дочці кн. Гальшці Острозькій, а по її трагічній смерті знову до Острозьких. В 1589 р. Острозький платив за Берездів податок (шосу) 7 флорінів і 20 грошей, з ріллі 17 флорінів, від ремісників, городників, перекупів, попа і млинських колес 7 флоринів і 15 грошей. В 1648 р., Б. було власністю Анни Ходкевичевої, а в 1831 р., належало до Яблоновських. У тому році російський уряд сконфіскував цей ключ маєтків.
Містечко положене над р. Корчиком. Є тут руїни замку на острові, зовсім затерті часом і старі дерева, які ростуть навколо. На цій самій річці був водяний млин.
Був в Берездові католицький польський монастир, який скасовано в 1832 р. Згідно з статистичними даними з 1911 р. в м. Берездові було: 2700 жителів, волость, міщанська управа, пошта, земська поштова станція, земська лічниця, 2-клясова школа, аптека, аптечний склад, горілчана крамниця, 12 бакалейних крамниць, медоварня, ресторан і 6 ярмарків річні.
Чи подобається вам даний макет?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service