DesignUP
WORKSHOP Veroniky Nedeckej je už NAPLNENÝ!!!
Ak však máš záujem zúčastniť sa podobného eventu, pošli prihlášku a zaradíme Ťa do e-mailovej databázy záujemcov, ktorí budú oslovení v prípade, že sa na workshope uvoľní miesto alebo zopakujeme podujatie v budúcnosti.

Expertka Veronika Nedecká Vám prezradí vybrané tajomstvá zo zákulisia dizajnu. Bude to o móde? Pokecáme o výtvarnej výchove? Zariadime byt? Všetci o dizajne počúvajú, ale málokto vie, čo všetko je jeho súčasťou. Na interaktívnom workshope získate možnosť dozvedieť sa o niekoľkých súčastiach tejto kreatívnej oblasti. Informácie a znalosti nadobudnuté na workshope určite zužitkujete pri štúdiu, vo svojich projektoch a startupoch, alebo si len osviežite svoje zaprášené zručnosti.

Program workshopu:
Sobota:
9.00 -12.00: Zoznámenie sa s programom Adobe Photoshop, praca s užívateľským prostredím / nástrojmi, základy maskovania, formáty (čo je typické pre najpoužívanejšie formáty, exportovanie - tlač, webstránky a rozdiel), farebné efekty, typografia (prečo a ako kombinujeme fonty) a pod.

13:00 - 19:00: Tvorba základnej grafiky pre kampaň na Facebooku/Google AdWords. Povieme si praktické rady o tom, čo je to kampaň, prečo je vhodné robiť kampane s jednotou myšlienkou / jednotnou grafikou. Precvičíme si importovanie formátov PNG, AI, JPG aj s orezávaním / maskovaním. Ukážeme si ako animovať vrstvy.

Nedeľa:
9.00 - 12.00: Profesionálna úprava fotografií, retušovanie, fotomontáž

Vyplň prosím prihlasovací formulár. Termín konania podujatia: 11.2.-12.2.2017. Účasť je bezplatná.
Bližšie informácie nájdeš: http://startupisti.sk/index.php/2017/01/23/skola-dizajnu/

Tešíme sa na Teba :-)

Email address *
Meno *
Your answer
Priezvisko *
Your answer
Kontaktný e-mail *
Your answer
Aké sú Tvoje očakávania?
Your answer
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service