REJESTRACJA NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ ONLINE
Aplikuj na zagraniczne studia, do zagranicznych szkół średnich oraz na kursy i obozy językowe za granicą! Podczas indywidualnego spotkania z doświadczonymi doradcami Baltic Council porozmawiasz o najważniejszych aspektach nauki za granicą. Odpowiemy na wszelkie Twoje pytania - poruszymy kwestie m.in. atmosfery nauki za granicą, zakwaterowania, finansów i nie tylko!

Proces aplikacji na zagraniczne uczelnie, czy do szkół średnich jest długi i skomplikowany – aplikując z nami unikniesz zbędnego stresu i presji czasu!

Do usłyszenia! Wypełnij poniższy formularz, a my skontaktujemy się z Tobą, żeby potwierdzić ostateczny termin konsultacji.
Data konsultacji (od poniedziałku do piątku) *
MM
/
DD
/
YYYY
Godzina konsultacji (w godz. 10:00-17:00) *
Time
:
Rodzaj konsultacji *
Cel konsultacji - Prosimy o zaznaczenie, na który z podanych tematów chcesz uzyskać więcej informacji: *
Required
Jeśli zaznaczyłeś/-aś "studia zagraniczne", to w którym roku piszesz maturę?
Kraj, kóry Cię interesuje *
Jaki kierunek studiów/dziedzina Cię interesuje?
Imię *
Numer telefonu lub nazwa Skype (w zależności od formy konsultacji) *
Email *
Jak dowiedziałeś/aś się o możliwości konsultacji w Baltic Council? *
Required
Zgadzam się, na otrzymywanie wiadomości w formie elektronicznej (e-mail) od Baltic Council for International Education na temat możliwości studiowania za granicą, zagranicznych kursach językowych, seminariach, egzaminach językowych, stypendiach, ofertach specjalnych, i zniżkach. *
Zgadzam się, na otrzymywanie wiadomości w formie telefonicznej od Baltic Council for International Education na temat możliwości studiowania za granicą, zagranicznych kursach językowych, seminariach, egzaminach językowych, stypendiach, ofertach specjalnych, i zniżkach. *
Przesłanie tego formularza jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych zawartych w tym formularzu w celu prawidłowej realizacji założeń konsultacji edukacyjnych.
Państwa dane nie będą przetwarzane z chwilą otrzymania wiadomości „Rezygnacja” na adres email info@balticcouncil.pl
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy