Kampania bohater - konsultacja ze środowiskami online
Wprowadzenie
Niniejszy formularz służy do przekazania Radzie Chorągwi Ziemi Lubuskiej Waszego zdania na temat kształtu zaproponowanych przez radę zadań do toczącej się od września 2016 do czerwca 2017 kampanii bohater chorągwi. Możecie zatwierdzić każde zadanie lub zaproponować swoją wersję. Dokument należy wysłać do rady najpóźniej do 31 sierpnia 2016. Pomóż radzie i całej chorągwi stworzyć dobrą kampanię o imię Olgi Małkowskiej. Liczymy na Was!

Zadania tutaj przedstawione będziemy realizować wspólnie jako cała wspólnota chorągwi. Dzięki tym konsultacją chcemy definitywnie dopracować ostateczny kształt przewidzianych dla każdego poziomu chorągwi zadań. W ten sposób rada zaprasza Was do „stołu” i prosi o Waszą pomoc. Kampania jest dziełem nas wszystkich, dlatego zależy nam, aby każdy drużynowy, hufcowy, instruktor mógł wypowiedzieć się w tej sprawie. Przejrzyjcie zadania, wyraźcie swoje zdanie, bądźcie realnymi twórcami tej kampanii. Wierzymy, że wspólnie wypracujemy takie zadania, które razem z drużynami, komendami hufców oraz zespołami chorągwianymi chętnie zrealizujemy w okresie kampanii.

Druhny i Druhowie! Włączcie się do dyskusji! Czasu zostało już niewiele, a nowy rok harcerski już wkrótce się zacznie. Wierzymy, że odpowiecie na nasz apel. Czekamy na Wasz głos!

RADA CHORĄGWI ZIEMI LUBUSKIEJ ZHP.

Podgląd dokumentu, który na wrześniowym spotkaniu przyjmie rada tutaj:
https://issuu.com/zdstrzelcekraj/docs/kampania?e=24652757/37904865

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service