Zaļā nedēļa
Sveiciens visiem!
Aicinām jūs piedalīties RTU Zaļās Ķīpsalas un RTU SP Zaļās nedēļas veidotajos pasākumos, kuros šoreiz pievērsīsim uzmanību atkritumiem. Lai piedalītos pasākumos, lūgums reģistrēties šajā anketā.
Programma:

22. maijs- vieslekcija "Šķiro gudri ar Zaļo jostu", kas notiks plkst. 16:30, 103. auditorijā, Āzenes ielā 12. Tajā tiks pastāstīti pamatprincipi atkritumu šķirošanai, kādēļ tas ir būtiski un kā nodrošināt sev iespēju šķirot, ja tas vēl nav pieejams.

24. maijs- notiks Ķīpsalas talka, kurā uzkopsim  Ķīpsalas piekrastes zonu. Pulcēšanās pie Studentu Parlamenta plkst. 16:00, talkas sākums  un uzdevumu sadale plkst. 16:30. Pēc pasākuma būs iespēja spēlēt galda spēles

Visas nedēļas garumā, sadarbībā ar LMT, fakultātēs būs iespējams nodot vecus, nolietotos telefonus speciāli tam paredzētās vietās, veidojot sacensības starp fakultātēm par to, kura fakultāte var nodot visvairāk telefonus. Nodotajiem mobilajiem telefoniem tiks noteikta to vērtība un savāktie līdzekļi tiks ziedoti Latvijas Bērnu dzirdes centram.
 
29. maijs (vēl tiks precizēts)- Zaļās nedēļas noslēguma pasākums 14:00 Ķīpsalas kolonādē. Paziņosim uzvarētāju ūdens dzeramo punktu konkursam (vairāk par konkursu meklē šeit: https://ej.uz/dzeramaispunkts)

Jautājumu gadījumā, lūgums sazināties ar pasākuma organizatoriem: RTU SP Vides un infrastruktūras nodaļas vadītāju Kristapu Kurmi (kurmis.kristaps@gmail.com) vai koncepta "RTU Zaļā Ķīpsala" vadītāju Martu Megni (marta.megne@rtu.lv).

Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds un uzvārds *
Sevi vairāk pieskaitu pie... *
E-pasts, lai nepieciešamības gadījumā varētu ar Tevi sazināties *
Kurās aktivitātēs piedalīsies? *
Required
Brīva vieta jautājumiem un komentāriem
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy