Seminārs “Kiberdrošība un tās risku pārvaldības nozīme MVU”

Semināra anotācija:

Seminārs tiek organizēts Erasmus+ “REDucing the CYBERsecurity Management Skills Gap in SMEs” projekta Nr. 2018-1-LV01-KA202-046987 ietvaros. Šī projekta mērķis un galvenie rezultāti bija uzlabot MVU kiberdrošības pārvaldības prasmes, sākotnēji katrā partnervalstī identificējot to labās prakses principus un prasmju trūkumus, turpmāk izstrādājot brīvpiekļuves mācību materiālus. Projekta rezultātā MVU būs iespēja izvērtēt esošos un potenciālos kiberriskus, kā arī optimizēt un ieviest pasākumus savos kiberdrošības risku pārvaldības procesos.

Šajā projektā Baltijas Datoru akadēmija (Latvija) kā vadošais partneris cieši sadarbojās ar Ventspils augstskolu (Latvija), Training 2000psc un ITIS “E.Mattei” (Itālija), Mugla Sitki Kocman University un Ankara Haci Bayram Veli University (Turcija), University of Library Studies and Information Technologies (Bulgārija) un University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland (Šveice).

Seminārs veltīts Erasmus+ “REDucing the CYBERsecurity Management Skills Gap in SMEs” projekta rezultātu atspoguļošanai ar sākotnēju ieskatu par kiberdrošību un tās risku pārvaldības nozīmi. Tas paredzēts
Gints Mālkalnietis, Kiberdrošības eksperts auditorijai uzsvērs kas īsti ir kiberdrošība, kādēļ tā ir tik svarīga uzņēmumiem un kādi ir visraksturīgākie kiberuzbrukumi Latvijā.
Ojārs Lagzdiņš, Expobank Datu aizsardzības speciālists/Drošības pārvaldnieks, lauzīs mītus par to, ka vienīgi lielie uzņēmumi šķiet vilinoši kiberuzbrucējiem un sniegs vadlīnijas MVU labas kiberdrošības pārvaldības prakses ieviešanā.
Nav jābūt kiberdrošības ekspertam, lai sāktu rīkoties jau tagad, tomēr katra uzņēmēja un darbinieka pienākums ir sevi pilnveidot un izglītot jautājumos, kas attiecināmi ar viņa profesionālo darbību, tajā skaitā gūt izpratni kā nodrošināt tehniski drošu darba vidi, par profesionālas attīstības nepieciešamību un iespējām varēs uzzināt no Zanes Siliņas, Latvijas Informācijas un Komunikācijas Tehnoloģijas Asociācijas pārstāves.
Savukārt Uldis Lībietis, Tet Datu aizsardzības un IT risku nodaļas vadītājs semināra laikā auditorijai sniegs ieskatu vienā no Latvijas lielākā uzņēmuma kiberdrošības pārvaldībā.


Semināra datums: 20. maijs 2021.
Laiks: 12:00 – 14:40
Pasākuma norise: Tiešsaistē
Semināra valoda: Latviešu


Pēc reģistrācijas, uzaicinājums uz semināru Jums tiks nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi.
Jūsu vārds, uzvārds *
E-pasts *
Pārstāvētā organizācija
Paldies!
Tiekamies seminārā!
* Projekta konsorcijs apliecina, ka iesniegtie dati tiks izmantoti tikai šī projekta ietvaros. Dati tiks glabāti līdz projekta “REDucing the CYBERsecurity Management Skills Gap in SMEs” beigām.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy