Dodatkowe warsztaty z LEGO Education
Zapraszamy Pastwa serdecznie do rejestrowania swoich dzieci na dodatkowo płatne warsztaty z Lego Education!
O zakwalifikowaniu się dziecka decyduje kolejność zgłoszeń i wpłat!

Koszt udziału w całym kursie to 300 zł.
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko dziecka *
Data urodzenia dziecka *
MM
/
DD
/
YYYY
W roku szkolnym 2016/2017 dziecko rozpoczęło naukę w: *
Imię i nazwisko opiekuna: *
Adres zamieszkania: *
Proszę podać adres e-mail do kontaktu: *
Proszę podać nr telefonu do kontaktu: *
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia rekrutacji, realizacji procesu dydaktycznego oraz w celach marketingowych Uniwersytetu Dziecięcego, organizowanego przez Wyższą Szkołę Humanitas, ul Kilińskiego 43, 41-200 Sosnowiec (zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.1997 roku Dz. U. nr 133 poz. 833).

Zostałem poinformowany/a o prawie dostępu do swoich danych oraz możliwości ich poprawiania.

Podczas zajęć wykonywane będą zdjęcia reportażowe na potrzeby informacyjne Wyższej Szkoły Humanitas. Wyrażam zgodę na bezpłatne wykorzystanie wizerunku dziecka utrwalonego na fotogramach, wykonanych podczas zajęć w ramach Uniwersytetu Dziecięcego. Mam świadomość, że fotogramy zostaną użyte w materiałach promocyjnych i informacyjnych Wyższej Szkoły Humanitas.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji drogą e-mailową o przedsięwzięciach organizowanych przez Wyższą Szkołę Humanitas oraz instytucje współpracujące w Uczelnią.

Na etapie rejestracji podane dane wykorzystywane są wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji do UD. Potwierdzone wniesieniem opłaty uczestnictwo w UD wiąże się wyrażeniem zgody na przetwarzania danych osobowych w celach informacyjnych, organizacyjnych oraz z uwagi na bezpieczeństwo Państwa dzieci.

Państwa zgoda umożliwia nam także wykonywanie zdjęć podczas zajęć UD i udostępnianie ich Państwu poprzez stronę internetową, fanpage w serwisie Facebook oraz zamieszczanie w materiałach promocyjnych.przez stronę internetową.
*
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy