REĢISTRĀCIJAS ANKETA - "VELO TŪRE BĀNĪŠA ZEMĒ
Šī gada 30.aprīlī, plkst.13:00 pie "Papardes" stacijas gida pavadībā norisināsies sešu tematisku velo maršrutu atklāšanas pasākums Bānīša zemē.

 Būs iespēja doties vienā no diviem velobraucieniem Bānīša zemē - 16 un 39 km garumā, kurā uzzināsiet - ko var redzēt ar velo, braucot gar šaursliežu vilciena Bānīša sliedēm, kas kopīgs Annasmuižai un Papardei un kā pazuda Umernieku pieturas punkts (īsajā aplī) un ko nozīmē "poļu sišana" Kalnamuižā, kāda saistība Jaunannai ar vārnām un pauguriem ar Kalnienas nosaukumu (garajā aplī).

STARTS UN FINIŠS - PAPARDES STACIJĀ!

Brauciena laikā būs iespēja iepazīt daļu no projekta ietvaros izstrādāto sešu velo tūrisma maršrutu apskates objektiem.

Pēc velo brauciena būs kopīgs pikniks un patīkami pārsteigumi.

AR SAVU REĢISTRĀCIJU DALĪBAI BRAUCIENĀ, DALĪBNIEKS APSTIPRINA, KA PATS ATBILD PAR SAVU DROŠĪBU UN EKIPĒJUMU! BĒRNIEM LĪDZ 12 GADU VECUMAM OBLIGĀTAS VELO ĶIVERES.

Papildus jautājumu gadījumā ar biedrību "SATEKA" var sazināties, rakstot e-pastu - sateka@sateka.lv vai zvanot +371 26330257 (birojs), +371 29177019 (Daiga) un ar biedrību "Alūksnes lauku partnerību", rakstot e-pastu: partneriba@aluksne.lv vai zvanot +371 29406867 (Indra)!

UZ TIKŠANOS VELOTŪRĒ!
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Vārds, uzvārds *
Telefona numurs *
Vai būs nepieciešama velosipēda noma? *
Cik garu maršrutu vēlēsieties braukt? *
PIEKRIŠANA *
PALDIES PAR REĢISTRĀCIJU!
Norādītie personas dati tiks izmantoti tikai šo aktivitāšu organizēšanai.
Aktivitāte norisināsies starpteritoriālā sadarbības projekta Nr.19-00-A019.332-000006 "Bānīša zemes labumi - 33 km garumā un platumā!" ietvaros.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Sateka. Report Abuse