Piesakies būt par dalībnieku Mājas kafejnīcu dienās Tukuma novadā 2023.gadā!
Sign in to Google to save your progress. Learn more

Arī šogad aicinām aktīvos ļaudis, kuriem patīk gatavot, uzņemt viesus un kuri vēlas pamēģināt kaut ko jaunu, vai vēlreiz izbaudīt, kā ir būt par kafejnīcas īpašnieku, iesaistīties Vislatvijas akcijā un piedalīties Mājas kafejnīcu dienās Tukuma novadā.

Šogad mūspusē tās notiks atkal 2 reizes: 12.-13.augustā  Kandavas partnerības teritorijā - Kandavā, Sabilē, Cēres, Matkules, Kandavas, Vānes, Zemītes, Zantes, Jaunpils, Viesatu, Irlavas, Pūres, Sēmes, Jaunsātu un Abavas pagastos ar nosaukumu "Garšas Abavas lokos" ar nosaukumu "Garšas Abavas lokos" (koordinators - Kandavas Partnerība) un 16.-17.septembrī visā Tukuma novadā ar nosaukumu “Mājas kafejnīcas Kurzemes pievārtē 2023 – Izgaršo rudeni Tukuma pusē” (koordinators - Tukuma tūrisma informācijas centrs).

Ja jūti sevī vēlmi pamēģināt, kā tas ir - būt par kafejnīcas īpašnieku, vai arī vēlies atkārtoti piedzīvot pozitīvās emocijas un apmeklētāju prieku, jo esi jau izmēģinājis būt par šāda projekta dalībnieku iepriekšējos gados, tad aizpildi šo anketu, lai mēs – abu pasākumu koordinatori varētu ar jums sazināties un aicināt uz kopīgu satikšanos un mācībām, lai visiem kopā mums šis projekts izdotos!

Anketu aicinām aizpildīt līdz 2023.gada 31.martam!

Vārds, uzvārds
*

Adrese, kur varētu tikt organizēta Jūsu mājas kafejnīca

*
Kontakttālrunis *
E-pasts tālākai saziņai *
Ja esat uzņēmums, kas darbojas tūrismā, sabiedriskajā ēdināšanā vai kādā citā jomā, tad kāds ir šī uzņēmuma nosaukums (miniet arī mājas lapu vai FB kontu)
Mājas kafejnīcu dienas, kurās piedalīsieties (tikai viena atbilde)
*
Domājot par nepieciešamajām apmācībām, lai noorganizētu mājas kafejnīcu dienas, kurā jomā Jums škiet ir vismazākā pieredze un kādas apmācības Jums būtu nepieciešamas, lai sagatavotos pasākumam? (var būt vairāki atbilžu varianti)
Varbūt ir vēl citi ierosinājumi apmācībām vai Jums ir kas svarīgs, ko mums noteikti pateikt?
Paldies, ka aizpildījāt anketu!
Mēs, akcijas koordinatori, noteikti ar Jums sazināsimies!

Apsolām, ka iegūtie personu dati tiks izmantoti tikai un vienīgi Mājas kafejnīcu dienu akcijas organizēšanai nepieciešamajām rīcībām, lai ar Jums visiem sazinātos. Plašākai sabiedrībai būs pieejama kontaktinformācijai tikai par tiem, kas finālā piedalīsies Mājas kafejnīcu dienās.

Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy