Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży 2020 (Zgłoszenia)
Formularz służy do umówienia się na konsultację poprzedzającą udział w zajęciach "Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży" organizowanych przez Stowarzyszenia Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro". W ciągu kilku dni po wypełnieniu formularza skontaktujemy się w celu umówienia na spotkanie.

Na warsztaty zapraszamy młodych ludzi, którzy przeżywają trudności w relacjach z rówieśnikami oraz którym brak pewności siebie w nawiązywaniu nowych kontaktów.

Grupa dedykowana jest młodzieży po 1 klasie szkoły ponadgimnazjalnej.

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w terminie 17 – 21.08.2020, w godzinach 10:30 – 13:30.. Zapraszamy osoby chętne do udziału we wszystkich spotkaniach.

Udział w grupie jest nieodpłatny. Projekt "Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży" jest współfinansowany ze środków M.St. Warszawa.
Imię i nazwisko uczestnika *
Data urodzenia uczestnika *
MM
/
DD
/
YYYY
Uczestnik mieszka lub uczy się na terenie M.St. Warszawa *
Nazwa szkoły, do której uczęszcza uczestnik *
Imię i nazwisko osoby zgłaszającej *
Adres e-mail osoby zgłaszającej *
Numer telefonu osoby zgłaszającej *
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro" z siedzibą w Warszawie, ul. Mianowskiego 15/3, danych osobowych mojego dziecka/osoby pozostającej pod moją opieką zawartych w formularzu zgłoszeniowym w celu telefonicznego umówienia na konsultację z psychologiem w projekcie "Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży". Jednocześnie oświadczam, iż zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. zostałem poinformowany przez Stowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro" o tym, że:- podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek odmowa ich podania jest równoznaczna z brakiem możliwości uczestnictwa mojego dziecka/osoby pozostającej pod moją opieką w organizowanym przez Stowarzyszenie projekcie "Jestem!?@# Letnie warsztaty dla młodzieży"- administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie Pracownia Aktywnego Działania "Półpiętro" z siedzibą w Warszawie, ul. Mianowskiego 15/3. Inspektorem ochrony danych jest Zarząd Stowarzyszenia, pracownia@polpietro.org;- podane dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a i zgodnie z treścią ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych;- posiadam prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy