ALA 69. kongress - Zoom Participants
Reģistrācija dalībniekiem, kas piedalās bez balsstiesībām / Registration for Participants Other Than Delegates
Lūdzu ievērojiet / Please note:
Šī ir reģistrācijas veidlapa visiem dalībniekiem, kas nav oficiāli delegāti (kuriem biedru organizācija ir piešķīrusi balsstiesības). Visi delegāti, kas reģistrējušies caur Eventbrite uz balsošanas sesiju arī saņems informāciju par pārējiem darba posmiem.

Reģistrācija NAV nepieciešama, lai skatīties tos posmus, kas tiks rādīti ALA mājaslapā, Facebookā, un YouTubeā (skat. zemāk pasākumus, kas atzīmēti ar zvaiznīti - šie būs pieejami tiešraidē). Ja vēlaties piedalīties kādā sarunā ar Zoom, tad lūdzu aizpildat šo veidlapu līdz 23. oktobrim 0.00 un mēs nosūtīsim Jums Zoom saites, ar kurām pievienoties. Ja jebkurā laikā ir jautājumi par programmu vai piedalīšanos kongresā, lūdzu rakstat uz projects@alausa.org.

Programmas detaļas atrodāmas ALA mājaslapā.

* * *

This is a registration form for PARTICIPANTS OTHER THAN DELEGATES. All delegates registered through Eventbrite will receive all information regarding participation in these events.

Registration is not required to watch sessions that will be streamed on the ALA website, Facebook, or YouTube (see starred* sessions below), but if you would like to participate in various discussions via Zoom, please do register by October 23, 12:00am and we will email you the Zoom meeting details! If at any time you have questions about the program or participation in the ALA Congress, please write to projects@alausa.org.

Program details can be found on www.alausa.org.
Uzvārds / Last Name *
Vārds / First Name *
Epasta adrese / Email Address *
Pilsēta, Pavalsts / City, State *
Kuros darba posmos Jūs vēlaties piedalīties? / Which sessions are you interested in attending?
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of American Latvian Association. Report Abuse