Cestou sebepoznání, cestou řeky 22. – 23.11. 2019
Email address *
1,5 denní seminář zaměřený na základní teoretické koncepty procesově orientované psychologie
Pojďme spolu vstoupit do řeky našich zážitků, ať jsou pro nás pozitivní, máme je rádi, hlásíme se k nim, nebo naopak bychom se jich chtěli zbavit, odehnat, zapřít nebo je vůbec nemít. Budeme spolu hledat hlubší významy těchto zážitků a zkoumat, co znamená objevovat celistvost našeho bytí.
Nechme více promluvit zkušenosti, které nás iritují, jsou pro nás neznámé nebo které nechceme a zkusme přizvat jejich části do našeho života. Dělat z našich strachů, iritací, zamilovávání se naše spojence, vstupovat vědomě do těchto zkušeností a obohacovat náš život. To je procesově orientovaná psychologie.
Budeme zkoušet následovat naše procesy a budeme zvědaví, kam nás povedou. Někdy to chce velkou odvahu, někdy stačí mít jen trochu zájem.
V průběhu našeho setkání přiblížíme teoretický rámec procesově orientované psychologie a skrze praktické ukázky a krátká cvičení zažijeme hlavní principy procesové práce.
A samozřejmě, otázky a diskuse budou více než vítány. 

Organizace:
Kdy: pátek 22.11. od 15:00 – 18:00, sobota 23.11. 9:30 – 17:00
Místo: Rozvojové a terapeutické centrum Po poli, Víta Nejedlého 15, Praha 3

Cena:
2 300 Kč (přihlášení a úhrada do 30. 9. 2019)
2 800 Kč (přihlášení a úhrada od 1.10. 2019)

Poznámka: Tento seminář je benefiční, veškerý výdělek jde na podporu Institutu procesově orientované práce v České republice, jehož jsou lektoři dlouhodobými studenty i spolutvůrci.

Přihláška: pro přihlášení prosím vyplňte tento formulář. Seznamte se také, prosím, s našimi storno poplatky.

Pro více informací nás prosím kontaktujte na kurzy@processwork.cz

Storno poplatek:
Pokud zrušíte svou účast více jak 4 týdny před konáním akce, storno poplatek neúčtujeme, od 4 týdnů do 2 týdnů před konáním akce činí storno poplatek 50% z celkové ceny. Při stornování 2 týdny a méně před konáním akce účtujeme celou částkou. Storno poplatek neúčtujeme v případě, že účastník za sebe najde náhradu.
K plnění stornopoplatků se zavazujete svým přihlášením na seminář (= vyplněním formuláře přihlášky).

Děkujeme za pochopení.
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Ulice a číslo domu *
Your answer
Město *
Your answer
Telefon: *
Your answer
E-mail: *
Your answer
Poznámka (něco nám napište :))
Your answer
Souhlasím s uvedenými podmínkami stornopoplatků *
Účastník/účastnice tímto poskytuje Institutu procesově orientované práce, z. s. (dále „IPOP), jako správci údajů, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění (zákon o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, dále jen „zákon“) a Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, obecného nařízení o ochraně osobních údajů souhlas se zpracováním osobních údajů v rozsahu výše uvedených pro evidenci zájemce o kurz. Tímto rovněž potvrzuje, že byl/a seznámen/a se všemi vyplněnými částmi tohoto formuláře, a že všechny údaje jsou přesné a pravdivé a poskytovány dobrovolně. Rovněž tímto souhlasí se zařazením poskytnutých osobních údajů po dobu neurčitou do databáze účastníků/účastnic IPOP. V poskytnutí osobních údajů je účastníkovi/účastnici poskytnuto v písemné podobě poučení v souladu s čl. 13 Nařízení, týkající se zpracování osobních údajů. Účastník/účastnice je oprávněn svůj souhlas se zpracováním osobních údajů kdykoliv odvolat. Správcem údajů je Institut procesově orientované práce, z. s., Na Petynce 717/46,169 00 Praha 6, IČO: 228 189 36. Správce prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro interní účely IPOP, z.s. *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of Institut procesově orientované práce. Report Abuse