Kayıt formu
İyi günler,

Çek Cumhuriyeti'nde uluslararası koruma statüsü kazanan kişiler için düzenlenen "Çek Cumhuriyeti'nde Yeni Ev" entegrasyon seminerimize katılmakla ilgilendiğiniz için büyük mutluluk duyuyoruz.

Sizden aşağıdaki kayıt formunu doldurmanızı rica ediyoruz. En yakın zamanda sizlerle iletişime geçecek ve kursun gerçekleştirilme yeri ve zamanıyla ilgili bilgi vereceğiz.

*Seminerler, aranızdan 1.1.2017 tarihinden sonra uluslararası koruma statüsü hakkı kazanmış ve 15 yaşını geçmiş olanlar içindir. Formu doldurarak, bu kriterleri sağladığınızı beyan etmiş olursunuz.
1) İsim ve Soyisminiz *
2) Doğum yılınız *
3) Email
4) Telefon numaranız *
5) Seminer bu formun dilinde gerçekleşecektir. Başka dilde bir seminere katılmak da ister misiniz?
6) Hangi seminer yerini tercih ediyorsunuz? (Seminer yerine ulaşımınızı karşılayacağız) *
Eğer "diğer" ise lütfen belirtin:
7) Seminere hangi günlerde katılabilirsiniz? *
8) Beslenme ile ilgili özel bir durumunuz var mı? Evet ise lütfen belirtin:
9) Çocuk bakımı sağlanmasını istiyor musunuz?
10) Soru ve yorumlarınız için alan
Seminer Çek Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı himayesi altında gerçekleştirilmektedir.

Çek Cumhuriyeti'nde Yeni Ev projesi, AMIF / 15/04; ulusal iltica, göç ve entegrasyon programı kapsamında Avrupa Birliği ve Çek Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı tarafından finanse edilmektedir.
* Bu formu doldurarak, AB Parlamentosu ve Konseyi’nin 27 Nisan 2016 tarihli ve 2016/679 sayılı, 95/46/EC sayılı Direktifi yürürlükten kaldıran, kişisel verilerin işlenmesi karşısında gerçek kişilerin korunması ve bu tür verilerin serbest dolaşımına ilişkin Tüzüğü uyarınca kişisel verilerimin korunması ve işlenmesini kabul ediyorum. Onay, "Çek Cumhuriyeti'nde Yeni Ev" projesi, AMIF/15/04, kapsamında kayıtlı dernek olan Slovo 21 ile paylaşılır.

Kişisel verileriniz bunun dışında paylaşılmayacak ve sadece proje kapsamındaki entegrasyon seminerlerimizin gerçekleştirilmesi amacıyla kullanılacaktır.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy