Sprzęt do nauki zdalnej - zapotrzebowanie
W społeczności Hakersów, tworzonej przez Fundację Sarigato, na co dzień uczymy nowych technologii i rozwijamy kompetencje cyfrowe. Jednak w obecnej sytuacji, gdy znowu wróciliśmy do edukacji zdalnej, ponownie chcemy wesprzeć dzieci, które przez brak sprzętu nie mogą w pełni uczestniczyć w lekcjach.

Wspólnie z inicjatywą #UwolnijZłomka pozyskujemy i przygotowujemy sprzęt, a następnie przekazujemy do miejsc, gdzie jest najbardziej potrzebny: komputery, laptopy, słuchawki, mikrofony, kamerki, drukarki.

Ogólne zasady przekazywania sprzętu:
1. Sprzęt, który przekazujemy, jest na własność. Nie musisz nam go zwracać.
2. Sprzęt przekazujemy bezpłatnie.
3. Sprzęt przekazujemy w formie darowizny, dlatego podpiszemy z Tobą umowę.
4. Zależy nam na tym, aby nasza pomoc dotarła do tych, którzy jej potrzebują. Dlatego w zgłoszeniu prosimy Cię o podanie informacji, od jakiej placówki/instytucji dostałeś/dostałaś ten formularz, oraz o ogólną sytuację.
5. Przekazywany sprzęt jest w 100% bezpieczny. Informatycy z #UwolnijZłomka mają wystandaryzowany proces instalacji systemów operacyjnych i podstawowych programów.
6. Jak każdy sprzęt - mogą wystąpić problemy techniczne. W takiej sytuacji prosimy o opisanie problemu i wysłanie na maila: pomoc@uwolnijzlomka.org
7. Sprzęt, który przekazujemy, jest z drugiej ręki. Oznacza to, że jest w pełni sprawy, ale mogą być widoczne ślady użytkowania.
8. Po zgłoszeniu prosimy o cierpliwość. Spływa do nas zapotrzebowanie z całej Polski na tysiące komputerów. Zrobimy wszystko, żeby dostarczyć potrzebny sprzęt jak najszybciej.

W razie dodatkowych pytań, prosimy o kontakt: hakersi@sarigato.org

Prosimy o wypełnienie zgłoszenia i podanie wszystkich niezbędnych informacji.
Pozdrawiamy! :)
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This form was created inside of Fundacja Sarigato. Report Abuse