Formularz zgłoszeniowy do projektu "Ekonomizacja NGO"
Ekonomizacja NGO to projekt dotyczący wzmacniania zachodniopomorskich organizacji pozarządowych w obszarze alternatywnego finansowania statutowej działalności tych organizacji. Działania przewidziane kładą nacisk na zwiększenie wiedzy w zakresie korzystania z takich możliwości jak: prowadzenie działalności odpłatnej, gospodarczej, tworzenia spółek non profit czy wykorzystywania innych niż samorządowe źródeł finansowania.

W ramach projektu organizacje uczestniczące zdobędą wiedzę teoretyczną (szkolenia), zostaną poddane analizie (doradztwo strategiczne), wsparte indywidualnie przez specjalistów (doradztwo specjalistyczne) i mentorów (mentoring). Do tego będą uczestniczyć w seminarium dot. alternatyw w pozyskiwaniu funduszy oraz wizyt studyjnych w 3 centrach wspierających biznes.

Do uczestnictwa w projekcie zostanie wybranych 18 organizacji, które będą mogły uczestniczyć (poprzez swoich przedstawicieli) w spotkaniach prowadzonych przez doświadczonych praktyków działających w NGOsach i biznesie.

Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms