Reģistrācija vebināriem
Lekciju un diskusiju kurss norisināsies no plkst. 18.00
7. jūnijā - Laulības psiholoģiskie un ētiskie aspekti. Laulāto un ģimenes attiecību veidošana; lektore psihoterapeite Ināra Vārpa. Mācīsimies apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par emocionāli veselīgām, pilnvērtīgām, harmoniskām, uz savstarpējo cieņu balstītām attiecībām ģimenē, veicinot ģimenisko attiecību kvalitāti un katra individuālo labsajūtu.

12. jūnijā - Finanšu pratība; lektors ekonomists Dainis Stikuts. Mācīsimies apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par naudas gudru pārvaldību - plānot, krāt, aizņemties, lai palīdzētu sasniegt ģimenes nākotnes mērķus.

14. jūnijā - Laulības tiesiskie aspekti; lektors jurists, ģimeņu tiesību eksperts Jānis Geduševs. Mērķis - apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par laulības tiesiskajiem aspektiem.

19. jūnijā - Vecāku pienākumi un atbildība ģimenes plānošanas un bērnu audzināšanas procesā; lektores sociālā pedagoģe Vineta Preisa un sabiedrības veselības speciāliste Diāna Platace. Palīdzēsim apgūt zināšanas un pilnveidot izpratni par bērna attīstību, vecumposmus raksturojošām iezīmēm un vecāku lomu bērna attīstības veicināšanā.
Email address *
Vārds *
Kādi vebināra moduļi Jūs interesē? *
Required
Jautājums lektoram (lūdzu norādīt arī moduli)
Piezīmes
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy