SMS info (registrace)
Formulář pro přihlášení do odběru SMS informací z Obce Blučina.
Obec Blučina a kancelář Obecního úřadu obce Blučina jsou v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů v platném znění povinny získat Váš souhlas se zpracováním Vašich osobních údajů a podle zákona č. 480/2004 Sb., o některých službách informační společnosti a o změně některých zákonů získat Váš souhlas s využitím Vašeho telefonního čísla, nebo elektronické adresy k šíření informací a obchodních sdělení v podobě marketingových materiálů, pozvánek na události a na kulturní a sportovní akce v rámci elektronické komunikace. Uveďte proto prosím platné kontaktní údaje v této podobě: jméno a příjmení, korespondenční adresa (bydliště), e-mailová adresa, telefon.
Souhlasíte tímto s výše uvedenou povinností a se zpracováním Vašich osobních údajů a podle zákona pro zasílání SMSinfo? *
Jméno
Your answer
Příjmení *
Your answer
Bydliště *
Číslo popisné
Your answer
Jiná adresa
Your answer
Telefon *
Your answer
Email
Your answer
Funkce-organizace
Chcete se tímto přihlásit i k odběru emailových novinek? (v přípravě) *
Vaše poskytnuté kontaktní údaje jsou určeny pouze pro službu SMSinfo a jsou udržovány v databázi kontaktů po dobu provozu této služby SMSinfo, případně do doby vašeho odvolání platnosti vašeho souhlasu, nebo nejdéle 4roky od provedení vašeho přihlášení, registrace do odběru těchto informací prostřednictvím SMSinfo.
Zkontrolujte si prosím uvedené údaje. Chybně zadaná čísla nebudou do systému zařazena. Databáze SMSkontaktů je synchronizována pracovníky úřadu průběžně, proto prosím hned nezoufejte a dejte jim čas údaje zkontrolovat a zapracovat do systému SMSinfo. Provoz registračního rozhraní byl pro obec zdarma vytvořen v režii pana T.Trávníčka z kulturní komise Blučina a pana Petra Kubeše BlučinaNet co by administrátora IT služeb obce Blučina.
Zrušení registrace-odvolání platnosti vašeho souhlasu: V případě žádosti o odstranění služby rozesílání SMSinfo, zašlete email na smsinfo@blucina.cz, kde do předmětu napiště: zrušit smsinfo a uveďte tel. číslo ke zrušení.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Additional Terms