Osobní přítomnost žáků 1. stupně
Vážení zákonní zástupci žáků 1. stupně v ZŠ Čerčany,
předkládáme Vám několik otázek, jejichž zodpovězením nám poskytnete důležité orientační údaje, z nichž můžeme vycházet při zavedení plánovaného uvolňovacího opatření MŠMT a MZ ČR od 25.5.2020. Dotazník neslouží jako závazná přihláška.

Abychom dodrželi dané pokyny (nemíchat skupiny mezi sebou, minimalizovat sdružování žáků jak před školou, tak ve společných prostorách školy, např. šatny, chodby, měření teploty, dezinfekce rukou), bude začátek i konec "výuky" pro každou skupinu stanoven na jiný čas. Konkrétní čas upřesníme podle počtu zájemců a počtu sestavených skupin. Je tedy potřeba počítat s tím, že bude nutné stanovený čas dodržet. Ranní družina fungovat nebude.
Jednotlivé skupiny mohou být věkově smíšené a tudíž je povedou různí pedagogičtí pracovníci naší školy a ne nutně třídní učitel. Výuka jako taková bude i nadále probíhat v nastavené formě samostudia a ve skupinách bude možné plnit zadané úkoly s dopomocí dohlížejícího pedagoga.
Za přísných hygienických podmínek bude zajištěno stravování ve školní jídelně.

Prosíme, dotazník vyplňte nejpozději do 11. 5. 2020.
Pokud máte více dětí, které navštěvují 1. - 5. ročník, vyplňte dotazník pro každé dítě zvlášť.
Pro zájemce o docházku do školní skupiny budou připravené závazné přihlášky, které bude nutné vyplnit a předat škole nejpozději do 18. 5. 2020.

Vedení školy děkuje všem za spolupráci!
Email address *
Jméno a příjmení dítěte *
Třída *
Mám předběžný zájem o zařazení mého dítěte do školní skupiny. *
Next
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy