Elektroninių paslaugų vartotojų apklausa
Apklausos tikslas – gauti iš Joniškio rajono savivaldybės interneto svetainės vartotojų atsakymus, atsiliepimus ir pasiūlymus apie sukurtų e-demokratijos priemonių naudojimą.
1. Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos pateikimo logika yra aiški ir lengvai suprantama? *
Paaiškinimas: ar elektroninė paslauga pateikiama lengvai, suprantamai ir intuityviai?
2. Jeigu nesutinkate su teiginiu „elektroninės paslaugos pateikimo logika yra aiški ir lengvai suprantama“, paaiškinkite, kodėl?
3. Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos pateikimas (dizainas) skatina naudotis elektronine paslauga? *
Paaiškinimas: Ar elektroninės paslaugos pateikimas, išdėstymas ir kiti elementai sukuria teigiamą įspūdį, kuris skatina naudotis elektronine paslauga?
4. Jeigu nesutinkate su teiginiu „elektroninės paslaugos pateikimas (dizainas) skatina naudotis elektronine paslauga“, paaiškinkite, kodėl?
5. Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos funkcijų ir pasirinkčių išdėstymas yra logiškas ir intuityvus? *
Paaiškinimas: Ar su elektroninės paslaugos teikimu susijusių funkcijų ir pasirinkimų išdėstymas yra logiškas, t.y. ar elektroninės paslaugos funkcijos, pasirinkimai ir kt. pateikiami matomai ir aiškiai?
6. Jeigu nesutinkate su teiginiu „elektroninės paslaugos funkcijų ir pasirinkčių išdėstymas yra logiškas ir intuityvus“, paaiškinkite, kodėl?
7. Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikiamos aiškios naudojimosi elektronine paslauga instrukcijos? *
Paaiškinimas: Ar aiškiai ir patogiai pateikiama reikalinga informacija, navigacijos ir funkcionalumo paaiškinimai?
8. Jeigu nesutinkate su teiginiu „pateikiamos aiškios naudojimosi elektronine paslauga instrukcijos“, paaiškinkite, kodėl?
9. Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikta pakankamai su elektronine paslauga susijusios informacijos? *
Paaiškinimas: Ar pateikiama pakankamai su elektronine paslauga susijusios informacijos, detalizuojančios elektroninės paslaugos teikimą, terminus, reikalavimus, atsakomybes ir kt.?
10. Jeigu nesutinkate su teiginiu „pateikta pakankamai su elektronine paslauga susijusios informacijos“, paaiškinkite, kodėl?
11. Ar sutinkate su teiginiu, kad pateikiama pakankamai būdų, kaip susisiekti su elektroninę paslaugą administruojančiais institucijos darbuotojais? *
Paaiškinimas: Ar pateikiami pakankami patogūs bendravimo ir susisiekimo su už elektroninės paslaugos teikimą atsakingais darbuotojais būdai (telefonai; el. paštas; bendravimo internetu galimybė ir kt.)?
12. Jeigu nesutinkate su teiginiu „pateikiama pakankamai būdų kaip susisiekti su elektroninę paslaugą administruojančiais institucijos darbuotojais“, paaiškinkite, kodėl?
13. Ar sutinkate su teiginiu, kad į užklausas atsakoma pakankamai greitai, tinkamai ir kompetentingai? *
Paaiškinimas: Ar į nurodytais būdais pateiktas užklausas yra atsakoma per priimtiną (jei yra – per nurodyta) laikotarpį ir tinkamai paaiškinant iškilusios problemos sprendimą?
14. Jeigu nesutinkate su teiginiu „užklausas atsakoma pakankamai greitai ir tinkamai“, paaiškinkite, kodėl?
15. Ar sutinkate su teiginiu, kad visą elektroninę paslaugą galima gauti internetu, nėra poreikio vykti tiesiogiai į instituciją? *
Paaiškinimas: Ar visa elektroninė paslauga yra teikiama elektroniniu būdu, ar suteikiamas visas reikalingas funkcionalumas t. y. ar tam tikrais atvejais nėra poreikio tiesiogiai vykti į elektroninę paslaugą teikiančią instituciją?
16. Jeigu nesutinkate su teiginiu „visą elektroninę paslaugą galima gauti internetu, nėra poreikio vykti tiesiogiai į instituciją“, paaiškinkite, kodėl?
17. Ar sutinkate su teiginiu, kad elektroninės paslaugos pateikimas Jums atrodo saugus? *
Paaiškinimas: Ar elektroninės paslaugos pateikimas, pristatymas ir pateikiama informacija suteikia naudojimosi elektronine paslauga saugumo įspūdį?
18. Jeigu nesutinkate su teiginiu „elektroninės paslaugos pateikimas Jums atrodo saugus“, paaiškinkite, kodėl?
19. Kaip dažnai Jūs naudojatės internetu? *
20. Jūsų amžius *
21. Jūsų išsilavinimas *
22. Jūsų užsiėmimas *
23. Jūsų gyvenamoji vieta *
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service