Formularz Zgłoszeniowy do projektu MAMY TO W NATURZE - przeprowadzenie warsztatów zdrowotno – przyrodniczych dla dzieci.
Projekt "MAMY TO W NATURZE - przeprowadzenie warsztatów zdrowotno – przyrodniczych dla dzieci " realizowany jest przez Spółdzielnię Socjalną Mamy Siebie, z siedzibą przy ul. Mickiewicza 1/11, 24-100 Puławy.
Projekt ma na celu promowanie działań które uczą pracy wspólnej oraz promują pozytywne i proekologiczne zachowania. Celem projektu jest także upowszechnianie dobrych praktyk służących ochronie środowiska.

Projekt realizowany jest od 01.07.2020 do 16.08.2020.
Projekt realizowany jest w ramach "Lubelskie Lokalnie Mikrodotacje FIO 4" i dofinansowany jest ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

„Sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.” Partnerzy : BARR S.A., Gmina Zwierzyniec oraz Polskie Jagody. Operatorem projektu jest Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej oraz Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych
Sign in to Google to save your progress. Learn more
Imię i nazwisko Rodzica *
Imię i nazwisko Dziecka *
Wiek dziecka (rok urodzenia) *
Miejsce zamieszkania (ULICA, KOD POCZTOWY, MIASTO)
Numer kontaktowy
e-mail
Projekt zakłada udział w trzech warsztatach. Prosimy o zaznaczenie wszystkich trzech możliwości. Pierwszeństwo do udziału w projekcie będą miały osoby, które zadeklarują obecność na trzech wydarzeniach :)
Biorę udział w warsztatach
Skąd dowiedziałem/dowiedziałam się o projekcie:
Uwagi/ dodatki :)
Zapoznałam/em się z regulaminem projektu dostępnym na stronie www.innabajka.pulawy.pl i akceptuję go:
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych w związku z udziałem w projekcie.
Submit
Clear form
Never submit passwords through Google Forms.
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service - Privacy Policy