Příměstské tábory v roce 2019
Závazná přihláška - vyplňte prosím zvlášť pro každého účastníka a pro každou akci zvlášť.
Email address *
Plakátek akce
Jméno *
Your answer
Příjmení *
Your answer
Datum narození
MM
/
DD
/
YYYY
Telefon *
Your answer
Adresa *
Your answer
Kategorie *
Poznámka k přihlášce
Your answer
Podmínky organizátora
Přihláška nabývá platnosti po zaplacení NEVRATNÉ zálohy 500,- Kč za každého účastníka (v případě storna pobytu bude poplatek použit na režijní výdaje spojené s akcí). Zálohu zašlete nejpozději do 15. 6. 2018.

POZOR! ZMĚNA ZPŮSOBU PLACENÍ!!!
PLATBY ZA PROGRAM (celou částku 1.000,- Kč nebo zálohu a doplatek) zasílejte nejpozději do 30. 6. 2018 (zálohu do 15. 6.) na číslo účtu 213175488/0300 (ČSOB) pod variabilním symbolem 20191103 pro JARNÍ PŘÍMĚSTSKÝ tábor a 20190807 pro LETNÍ PŘÍMĚSTSKÝ tábor, do poznámky uveďte jméno přihlášené osoby. Je možné zaslat platbu i za více přihlášených najednou – v tomto případě uveďte do poznámky jména všech osob, za které platíte.

PLATBU ZA STRAVU: 250,- Kč budeme vybírat V HOTOVOSTI při předání dítěte první den tábora a následně odevzdáme rovnou stravovacím zařízením, kam budeme chodit na obědy, převážně Zdravé kuchyni Petra Stupky.

STORNO podmínky: při odhlášení do 30. 6. 2018 vracíme celou částku KROMĚ nevratné zálohy 500,- Kč, poté se platby za akci již nevrací!!! (V případě vážných důvodů jako nemoc je možné domluvit výjimku).

Pořadatel si vyhrazuje právo vyloučit dítě z tábora v případě závažného porušení táborového řádu a nedodržování pokynů vedoucích bez nároku na vrácení účastnického poplatku. Pořadatel rovněž nenese odpovědnost za škody prokazatelně způsobené dítětem.

Strava na táboře je vegetariánská, přizpůsobená běžnému jídelníčku, schválená zdravotníkem.

Organizátor bude akci mediálně dokumentovat a sdílet fotografie na sociálních sítích.

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ: Shromážděné údaje budou použity pouze pro účely vedení evidence účastníků akce. Údaje budou důvěrně uloženy a nebudou poskytovány třetím stranám. Po ukončení akce budou údaje smazány.

Souhlasím s podmínkami *
A copy of your responses will be emailed to the address you provided.
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This content is neither created nor endorsed by Google. Report Abuse - Terms of Service