Джерела мілітаризації. Звідки війна в головах?
1 березня, 19:00 в IZONE у рамках проекту виставки-серіалу "Озброєні та небезпечні" відбудеться подія від головного інформаційного партнера виставки-серіалу, медіа-проекту Заборона.
Війна на сході України йде вже п’ятий рік. За цей час багато хто помітив, що поза зоною військових дій — у мирних містах — війни не видно. Але чим далі триває війна — тим вона більш помітна через дискурс: зміну риторики, культуру, зовнішній вигляд. Під час дискусії учасники обговорять, звідки війна проникає у побут, та до чого це веде.

Учасники:
В’ячеслав Ліхачов
Олексій Гриценко
Модераторка:
Катерина Сергацкова — журналістка, головна редакторка медіа-проекту Заборона.

1 березня (п’ятниця), 19:00
Креативна спільнота IZONE; 4-ий поверх, студія 2
вул. Набережно-Лугова, 8
Вхід вільний

З 31 січня по 17 березня у рамках проекту "Озброєні та небезпечні" відбуватиметься паралельна програма, що включатиме серію кіно-показів, дискусій та лекцій. Виставка присвячена проблемі мілітаризації українського суспільства та, зокрема, досліджує ставлення молоді до насилля і зброї. Учасники проекту зображають у власних серіях крихкий суспільний стан країни, що зазнає зовнішнього військового втручання та переживає посилення ролі ультраправих рухів всередині суспільства.

Заборона – це медіа-проект, створений українськими журналістами у відповідь на появу консервативних тенденцій і поляризації суспільства. Наша місія – розповідати про те, що відбувається сьогодні в Україні і Східній Європі через людські історії, досліджувати тенденції й говорити про них із близької відстані. У фокусі – незручні, табуйовані, контроверсійні, чутливі теми. https://goo.gl/pgPuY2

Email address *
Прізвище / Last name *
Your answer
Ім'я / First name *
Your answer
По батькові / Patronymic
Your answer
Вік / Age *
Організація / Organization
Your answer
Посада / Position
Your answer
Контактний телефон / Telephone *
Your answer
Місто / City
Your answer
Область / Oblast *
Your answer
Terms & Conditions
Увага! Згода на збір та обробку персональних даних! Підписуючи цей документ, Ви засвідчуєте, що Ваші персональні дані добровільно надаються організації (організатору заходу) з подальшим занесенням до бази персональних даних організації (організатору заходу), а також підтверджуєте, що організація (організатор заходу) отримала / отримав ці дані правомірним чином та володіє ними на законних підставах. Ви погоджуєтесь на обробку організацією (організатором заходу) Ваших персональних даних з метою забезпечення Вашої добровільної участі у заході та забезпечення реалізації інших сфер відносин, що вимагатимуть обробки Ваших персональних даних з метою дотримання вимог законодавства, умов договорів та / або інших правочинів чи реалізації прав, обов’язків та інтересів як Ваших, так і організації (організатора заходу). Одночасно Ви надаєте згоду на збирання, накопичення, зберігання та обробку Ваших персональних даних для виконання зазначеної мети третім особам без наступного повідомлення Вас про передачу цих даних.
*
Submit
Never submit passwords through Google Forms.
reCAPTCHA
This form was created inside of IZOLYATSIA. Report Abuse - Terms of Service